Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van valaki rajtam kívül, aki...

Van valaki rajtam kívül, aki nem kapott TB csekket januárra?

Figyelt kérdés

dec 15-től fizetem magamnak a TB-t...azaz, csak fizetném, mert a decemberi 1500 Ft-os csekken kívül még nem jött új.(a decemberit ugye ott helyben a kezembe nyomták, kb 20 perccel később már be volt fizetve) Azóta semmi. Azt mondták a postán, h várjak, mert lehet, h évváltás miatt el vannak maradva, de azért nagyon nem mindegy.

Ha betelefonálok, tudnak mondani valamit? Vagy személyesen menjek be?


2011. jan. 31. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Én sem kaptam még, de hát feb 12-ig kell azt fizetni, még van idő..
2011. jan. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Azért parázok, mert rendszeres orvosi kezelés alatt állok, és nem lenne jó, ha kijönne, hogy nem fizetem a TB-t...a gatyám is rámenne:p

2011. jan. 31. 22:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem terhelik ki rád az orvosi költséget, mert be vagy jelentkezve járulék fizetésre. Ezáltal "él" az eü. ellátásra való jogosultságod. Ha nem fizeted (de be vagy jelentkezve) csak az elmaradt befizetést követelik rajtad, az orvosi ellátás költségeit nem.
2011. febr. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor csak duma volt, h ha nem fizetem be minden hó 12-ig, akkor orvosi ktg, meg az elmaradás, meg a késedelem...ugyanis az aphehnál ezt mondták.
2011. febr. 1. 14:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem fizeted 12-ig, késedelembe esel és kesedelmi kamatot számítanak fel. A többi csak duma. Van egy csomó minden, amire csak mondanak valamit, bizonyítani úgysem tudod, hogy mit mondott. De még ha írásban tájékoztat valamiről, akkor is odaírja a levél végére, hogy vitás esetben ez nem bizonyító erejű (tehát ezt írja, de ha te az ő tájékoztatása alapján így csinálod, és az APEH később ezt mégis rossz megoldásnak minősíti, akkor nem az APEH, ill. a tájékoztatást adó alkalmazottja a hibás, hanem te.)
2011. febr. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!