Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol lehet üdülési csekket...

Amino50 kérdése:

Hol lehet üdülési csekket meghosszabbítani?

Figyelt kérdés
utánna néztem már a www.udulesicsekk.hu-n és nem találtam evvel kapcsolatban semmilyen témát..
2011. nov. 18. 08:54
 1/7 anonim ***** válasza:
2011. nov. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én úgy tudom a munkáltatódnak kell jelezni és ők intézik!
2011. nov. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Meghosszabbítást személyesen kell intézni.
2011. nov. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
viszont vagy 10%ot levonnak belőle ha meghoszabítatod
2011. nov. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én úgy hosszabbítattam meg, hogy az "Üdülési csekk megrendelés" nyomtatványukon kitöltöttem értelemszerűen az adatokat, mintha rendelnék olyan értékű csekket, amilyen értékűt cserélni szeretnék. Kinyomtattam, majd tollal ráírtam jól látható helyen, hogy mellékeltem YX sorszámú, XY címletű, összesen: YX összegű üdülési csekket. Aláírtam ott is, és ajánlottan, tértivevénnyel elküldtem nekik. Ők ebből tudták, hogy nem új megrendelés lesz, hanem hosszabbítás. Küldtek számlát, befizetési csekket, amelyen a hosszabbítás költségét kellett kifizetnem, miután elfaxoltam nekik a befizetést igazoló csekk másolatát, kb. 1 héten belül átvehettem a megrendelőn feltüntetett ügyfélszolgálati irodájukon a hosszabbított csekkeket.

Ugyanezt megteheti a munkáltató is, csak akkor őt terheli a hosszabbítás költsége. De erre nem köteles, megteheted Te is, csak tudd, hogy nincs ingyen.

Fontos: Még a lejárat előtt kell, hogy odaérjen hozzájuk az üdülési csekk, különben már nem hosszabbítják meg.

2011. nov. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bocs, elfelejtettem a címet.

Nemzeti Üdülési Szolgálat

1146 Budapest, Hermina út 63.


(Szóval vissza kell küldeni nekik a hosszabbítandó üdülési csekkeket is a megrendelő levéllel együtt. Ha a munkáltatódtól kaptad, és ennek költségét nem vállalja át, akkor kérvényezheted Te is a hosszabbítást, mint magánszemély.)

2011. nov. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen sokat segítettetek!
2011. nov. 19. 13:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!