Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha üdülési...

Mit csináljak ha üdülési csekkért adtam el egy cuccot?

Figyelt kérdés
Volt egy psp-m és 22000Ft-nyi üdülési csekket kaptam érte. Viszont rá van nyomtatva, hogy "Felhasználó: Kovács János Gábor" az azonosítója is, és alá is van írva. Ez így érvényes? Tudom használni? Mert azt mondta a vevő, hogy csak alá kell írni, de alá is van írva a név alatt, és ez csak a 2000-es csekk. Van 4db 5000-es csekk is, és annál pedig a felhasználó: Kovács Erika, és az is alá van írva. Akkor ezt én nem is tudom használni?
2011. aug. 30. 19:17
 1/6 anonim válasza:
Most kérdeztem meg. Állítólag még egy címnek is kell rajta lennie. Így fel tudod használni étteremben, belépőhöz. Azt kell mondani, hogy családtagé. De a cím fontos a hátulján. Remélem segítettem....
2011. aug. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nincs rajta cím se az elején se a hátulján. De én úgy tudom, hogy alá is kell írni amikor ezzel fizetek, és akkor a saját nevemet írjam vagy ami a papíron van? Leírom, hogy mi van rajta. Ugyanígy néz ki, csak ez van ráírva:


Támogató:

Magyar Közút N.ZRT

Felhasználó: Kovács Erika (a 2000-es csekken Kovács János Gábor van írva)

És alá is van írva a névnek megfelelően, tehát Kovács Erika, és Kovács János Gábor. Viszont az elfogadó üres. Így érvényes?

2011. aug. 30. 19:48
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja és személyit nem kérnek?
2011. aug. 30. 19:58
 4/6 anonim válasza:
Személyit nem kérhetnek. A többit még megtudom, és megírom neked.
2011. aug. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm és ezzel lehet fizetni a tesco-ba? Vagy hol lehet?
2011. aug. 31. 08:03
 6/6 A kérdező kommentje:
Sikerült valamit kideríteni?
2011. szept. 2. 13:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!