Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megrázott az áram, de lehet...

Megrázott az áram, de lehet terhes vagyok. Nagy baj?

Figyelt kérdés

Tegnap történt este,csak épp,h hozzá értem a tévé kábeléhez,mert elmozdult,de éreztem,h megrázott :(

Még nem tudom,h terhes vagyok e. 1 hete voltunk együtt a párommal. 20-án fogok tesztelni.

Félek,hogyha terhes leszek,és most meg megrázott az áram kicsit, lesz valami baj.

Ugye nem?


2013. máj. 10. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Még csak most ágyazódott be a baba, ha van!

Na meg egy ekkora áramütéstől semmi baja nem lesz, ha csak megcsipett, nem égetett meg...

2013. máj. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem volt semmi komoly,csak éreztem,h picit megcsípte az ujjam. Tudom,h még csak most ágyazódik be,hogyha sikerült!! :)

De azért, megijedtem,h h lehetek ennyire szerencsétlen...Pont ilyenkor történik ilyen velem,amikor a legjobban kell magamra vigyáznom.

2013. máj. 10. 13:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha teherbe is estél, ennyitől biztos nem lesz semmi baja a babának!
2013. máj. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem a kávéfőző rázott meg 5-6 hónapos terhesen, szerencsére semmi bajunk nem lett! Nyugi, ha Te nem haltál meg, akkor a babónak sincs semmi baja! Sok sikert!
2013. máj. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! 20.án tesztelek. Majd látjuk mi lesz :)
2013. máj. 12. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!