Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Kérlek adjatok...

Anyukák! Kérlek adjatok tanácsot, mert nagyon őrlődöm?

Figyelt kérdés

Arról van szó dióhéjban, hogy most 19 hónapos a kisfiam. Beírattam bölcsiben szeptembertől, mert mindenképpen dolgoznom kell, viszont nincs hova visszamennem (megszűnt a munkahely). Most kaptam egy állásajánlatot, és azon őrlődöm, hogy elfogadjam-e?

Mellette az szól,hogy a mai világban mindent meg kell ragadni, mert ki tudja hoz-e még a holnap még egy ilyen ajánlatot. (ez az egy, meg talán, hogy nem olyan rossz munka lenne)

Ellene, 1. hogy nem akartam két éves kora előtt elkezdeni dolgozni. (Szeptemberig apa lenne itthon gyed-en, és tudom, hogy jól meglennének, azért mégis sajnálom itthon hagyni.) 2. Szeptemberig (amíg apa is vissza menne dolgozni) kevesebb lenne a pénzünk, utána viszont több, mint most). 3. Autóval kell járnom, így a tankolásra is megy el. 4. Elég korán (7-kor) kezdődik a munka (szeptembertől korán kell vinnem a gyerekeket oviba, bölcsibe, mert a férjem is korán megy el)

Nem tudom mit tegyek, de hamarosan választ kell adnom. Hagyjam elúszni (viszont akkor nem veszik fel bölcsibe szept-től és nem tudunk megélni a gyes-ből, ha mégsem találok mást), vagy fogadjam el és törődjek bele, hogy nem velem lesz az utolsó pár hónapban.

Ti mit tennétek?


2013. máj. 10. 10:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen elfogadnám a munkát.
2013. máj. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha kevés a gyes, akkor szerintem nincs mit gondolkozni rajta. Fogadd el az állást!


Nekem sajnos már 16 hónaposan bölcsibe kell adnom a fiamat a pénz miatt :(

2013. máj. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elfogadnám. Közben keresgélhetsz mást, de ha kell a pénz, akkor ne kockáztass. Amúgy legalább az apukával is lesz egy kicsit, szerintem nem rossz dolog az :)
2013. máj. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen elfogadnám,16 hónaposan ment a fiam bölcsibe és imádja első perctől,abszolút nem agyalnék ezen ennyit,mai világba kell a pénz egy 1,5 éves meg már nem csecsemő,jó lesz ott neki.
2013. máj. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A mai világban nagy kincs a jó munka, én mindenképpen elfogadnám, főleg azért, mert ha nem akad másik lehetőség, rossz helyzetbe kerülnétek Gyes alatt. Ha később mégsem tetszik, még mindig válthatsz, ha találsz jobbat.
2013. máj. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is elfogadnám az állást. Az én lányom 19 hónaposan fogja kezdeni a bölcsit. Egyrészről a pénz miatt, másrészről kaptam egy állásajánlatot, ahol igazából megvárnának addig is, amíg betölti a két évet, de már nagyon várnak. Én pedig nem szeretném esetleg emiatt elszalasztani a lehetőséget!
2013. máj. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megerősítettétek, hogy vállaljam el a munkát, és a kicsinek is jó lesz apával (legalább apa is megtudja milyen is az itthon lét :-)
2013. máj. 11. 13:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!