Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha terhes leszek, elmúlnak a...

Ha terhes leszek, elmúlnak a pattanások?

Figyelt kérdés

Abbahagytam a fogamzás gátlót,mert babát szeretnénk,de iszonyat,h h nézek ki.

Az arcom,nyakam, hátam, vállam,dekoltázsom tiszta pattanás. Zsírosodik a hajam is.

Hogyha végre összejön a babóca,akkor ezek a tünetek elmúlnak? Vagy továbbra is patis leszek terhesen is?

Köszönöm!!

23/L


2013. máj. 9. 21:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Aha ott. Remélem neked is olyan jól be fog válni mint nekem. Mindent csodaszert próbáltam de semmi nem volt jó ez az egy segített. Csak figyelj oda rá nagy felületen egyszerre sose használd. Azért nem jó ha sokat kensz magadra. Először az arcodon csináld. Aztán ha a melleden kened csak a nagyobb ragyákat kezeld le. :) Sok sikert :)
2013. máj. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget! :)))
2013. máj. 9. 22:09
 13/15 anonim ***** válasza:
Én is 23 éves vagyok,én is nemrég hagytam abba a fogamzásgátlót és tiszta ragya vagyok.... fejem,dekoltázsom,hátam,vállam.... borzasztó!!!!
2013. máj. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

ismerős... Sajnos.

Próbáld ki te is azt,amit ajánlott az egyik kedves válaszoló nekem!

2013. máj. 9. 22:15
 15/15 anonim ***** válasza:

En a szaliciles oldatot nem hasznalnam, az nagyon brutal szer, a szaritastol a bornek tovabbi negativ tunetei lehetnek, raadasul minel jobban szaritod a bort, annal jobban serkented ezzel a faggyutermelesre! Inkabb jarj el egy jo kozmetikushoz!

En is 10 ev utan hagytam abba, nekem is nagyon ragya lett a borom, pedig tini koromban sem volt. Nekem kb 9 honap volt, amig elmult. Egyebkent ez hormonalis ilyenkor (pedig rendesen menstrualtam), a kozmetikus sem tudja a folyamatot leallitani, csak szepen tisztit, nem roncsolja a kornyezo szoveteket, ahogy mi csinalnank otthon es nem lesznek csunya, pigmentalt hegeid. Tovabba olyan "szereket" ajanl, amelyek megakadalyozzak a felulfertozodest, de nem okozol fele karokat, nem ugy mint a szaliciles oldattal.

Szoval 9 honap utan jott tendbe a borom. Ra egy ev mulva estem teherbe, az elso trimeszterben durva ragyaim jottek a szamtol balra eso 5cm-es teruleten. Ez szinten hormonalis, a bal petefeszkemben volt a sargatest. Most 15 hetes vagyok, szepen javul, remelem vegleg elmulik es mar nem is jon vissza a terhessegben...

2013. máj. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!