Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előjönnek a pattanások, vagy...

Előjönnek a pattanások, vagy pont kitisztul az arc, ha valaki terhes lesz?

Figyelt kérdés

akinek pattanásos lesz az arca mensi előtt egy-két nappal, annak hogy alakul(t) amikor terhes lett?

10-én kéne nem jönnie, de már most olyan pattanásos vagyok... (pedig nem szoktam, csak vagy előtte egy-két nappal, vagy amikor már megjött


2010. jan. 1. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Bár én még nem voltam kismama, de szerintem mindenkinél más.Van, akinek előjönnek a pattanások, de a terhesség előrehaladtával általában megszépül, kisimul a bőr.Azért is olyan szépek a terhes nők.Nem feltétlenül kell összefüggést keresni a pattanás és a terhesség között. Lehet, hogy csak picit zsírosabbakat ettél ( nálam a mogyorótól, csokitól, szotyitól jönnek ki).
2010. jan. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem mindkét terhességemnél tök csúnya pattanások jöttek ki, azt a vége felé elmulott mikor megszültem hihetetlen gyorsan visszajöttek még nagyobb még csúnyább volt, ha beszéltem az is fjt, még az utcára se mertem ki menni csak antibiotikum használatától múlt el....

nekem nagyon felborult a hormonháztartásom és ez miatt

2010. jan. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én 20 hetes vagyok. és alapban nagyon patis. a terhesség előtt hullámzó volt a "felhozatal". ahogy alakultak a hormonok, gondolom. aztán terhes lettem, és amikor még nem tudtam szépen elmentek, aztán az elején megint invázió, és most már jó ideje szépül, csak szépül. :)

úgyhogy, most te terhes vagy-e, halvány fogalmam sincs. :) bocs :)

2010. jan. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Valóban mindenkinél más.

Nekem mindig problémás volt a bőröm, de a terhesség alatt nagyon szép volt végig. Erre is van ilyen népi mende-monda: ha fiút vársz szépül a bőröd. Gondolom annyi alapja van, mint a többi ilyesminek :-)

Amikor meglátott a kozmetikusom terhesen, azt mondta: jajjjj de szép lett a bőröd, biztos kisfiad lesz ... kisfiam lett :-)

Azért messzemenő következtetéseket ne vonj le ebből :-)

2010. jan. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!