Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pattanások mindenképpen...

Pattanások mindenképpen hormonzavarra utalnak?

Figyelt kérdés
Sok helyen látom,és van is ilyen ismerősöm(PCOS-s)akinek nagyon sok pirosas pattanása van,szőrösödés,stb,akiknél ezek a tünetek hormonális problémákra utalnak.Nekem legtöbbször menzesz előtt 1-2 nappal ki szokott jönni egy-két pattanás az arcomon,vagy néha menstruációtól függetlenül a ciklus más időpontjában is(pl peteérés környékén).De nem olyan "nagy ragyák",hanem egy-két kis pattanás.A mellemen a bimbóm körül is szokott 2-3 szál szőr előfordulni,és a hasamon a köldökömnél is.Ezek már mindenképpen hormonális zavarra utaló jelek?
2011. jún. 5. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Vagy akkor én is hormonzavaros vagyok...mert ugyanez a helyzet nálam is.
2011. jún. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem sem. Én alapból pattanásos vagyok, de ettől nincs hormonzavarom.

Ha megnyugtat nekem is előfordul 2-3 szál szőr a mellbimbóm vagy a köldököm körül.

2011. jún. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedvesek vagytok,hogy megnyugtattok!

Hónapok óta próbálkozunk a párommal,és már ilyenek is eszembe jutottak,hogy hátha valami hormonzavar...

2011. jún. 5. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!