Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha terhes lennék, akkor nem...

Ha terhes lennék, akkor nem jönnének a pattanások?

Figyelt kérdés
2 nap múlva kellene megjönnie. Már annyira reménykedem, hogy végre sikerült babás lennem. Másfél hete minden nap olyan fáradt vagyok, hogy állva el tudnék aludni, gyakran van hányingerem, habár nem reggel. Viszont sajnos a pattanások jelentkeznek, amelyek a menzesz előtt kibújnak és a hasam is nyom. Tehát a tipikus menstruációs jelek számomra:( Attól még lehet?
2008. okt. 20. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én többek között onnan sejtettem, hogy sikerült teherbe esnem, hogy tiszta pattanás lett az arcom. Sok olyan tüneted van, ami babára utal, úgyhogy van remény! A nemvárt napjának reggelén nyugodtan tesztelj! Szorítok!
2008. okt. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is tiszta pattanás az arcom?pedig már azt hittem teljesen megszabadultam tőlük.Kezeltek is vele.:-)

De majd elmúlik!Ez legyen a legkevesebb bajunk!!

2008. okt. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én vasárnap teszteltem egy pozitívat, és az arcom olyan sima mint még soha, minden mensikor volt egy pár pattanásom. De attól még lehetsz babás, mindenkinek másképp reagál a szervezete.
2008. okt. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ugyanugy kijottek a pattanasok, szerencsere 12 het utan elmultak.35 hetes kismama
2008. okt. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!