Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az after shave-től jönnének...

Az after shave-től jönnének elő a pattanások?

Figyelt kérdés
Borotválkozás után meg szokott telni az arcom pattanással. Miután bekenem az arcom after shave-el az arcom elkezd égni és erősen csíp.
2009. dec. 19. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs olyan férfi/fiú aki ne pattogna ki. Mondjuk én ilyen gélt használok, aminek a nevéért most ki kéne mennem a fürdőszobába nincs hangulatom hozzá bocsi:D ilyen borotválkozás után gél azt hiszem gilette márkájú de dm-ben a borotválkozós dolgoknál nézz szét:)
2009. dec. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
nekem is hasonló gondjaim voltak, ekkor megvettem egy gilette fusion power borotvát, hozzá borotvahabot, és csökkent az irritáció hatása, igaz ilyen kis pattanás szerű cuccok megjelennek 1 nappal rá az arcomon de ha nem nyomod ki kb. estére el is tünnek :) valamint akkor keress egy jobb after shave-t, bár én ehelyett nivea hidratáló krémet használok...
2009. dec. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!