Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A környezetemben rengeteg...

A környezetemben rengeteg anyuka hiszi azt hogy holnap a családi a számlájukon. Lesz. Igaz hogy csak 3. -án? Nem hiszik el nekem.

Figyelt kérdés
2013. máj. 1. 13:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen igaz hogy csak pénteken lesz .
2013. máj. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

igen :)

Ez most egy burkolt családipótlékos kérdés volt? hogy mikor is lesz pontosan rajta?

:)

2013. máj. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
19%

egyszerűen nem tudom megérteni azokat, hogy mire vállaltak gyereket, akik ennyire számolgatják, mikor kapják már meg a pénzt...


nem a kérdezőre gondolok, de annyi de annyi ilyen kérdést látni, és nem hiszem, hogy az összesnél csak átmeneti gond miatt lenne sürgős...

2013. máj. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Amúgy tényleg persze,nem olyan jó itthon a helyzet meg előfordul hogy egy hónap nem úgy jön össze,dehogy minden egyes hónapban az utolsó 1-2 hétben ki írják ugye hamarabb jön,nem is értem mi sem élünk egyelőre olyan sok pénzből,se csak félre teszek az utolsó hétre is,persze jól jön ha jön a Gyes és a Családi,de a saját családom érdekében nem teszem ki magam annak,hogy nincs itthon pénz és csak reménykedek talán hamarabb jön.
2013. máj. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Meg màr nem azért, de mi pénz Mo.-on a csalàdi?? Fõleg ha egy gyerekesrõl beszélünk?

Nekünk vagy egy àramszàmla vagy 4-5 napi kajapénz.

2013. máj. 1. 16:46
 6/11 anonim ***** válasza:
23%
És miért is kapod? Azért mert csináltál néhány gyereket? Különben meg nem mindegy, hogy 2-án vagy 3-án lesz a számlán? Ha annyira kevés az a pénz és úgysem elég semmire.
2013. máj. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

utolsó!!!

Végigolvasnàd nagy kegyesen az egész kérdés, íràst??

Köszönjük!

2013. máj. 1. 18:19
 8/11 anonim ***** válasza:
Végigolvastam! Az utolsó kommentedre válaszoltam.
2013. máj. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hàt akkor fõleg nem êrtem a vàlaszodat :D

Mindegy is :)

2013. máj. 2. 05:55
 10/11 anonim ***** válasza:

Én meg azt nem értem,hogy egyesek miért nem hiszik el,hogy van ilyen,hogy nincs?

Mi például rendesen dolgoztunk,én 100ezer alatti összeget kerestem.Bevállaltunk gyereket és minden rendben volt.Bevállaltunk még egyet és bár hó végén nem estem kétségbe,hogy nincs mit enni,de fényesen se éltünk.1 év alatt annyit emelkedtek az árak és csökkent az amúgy sem magas gyedem,hogy bizony már én is várom a családit.Igaz általában tudom,hogy mikor jön meg a számlára,de várom!

Nem sokkal,de jobb lesz a helyzet,ha visszamegyek dolgozni.

Egyszer fent,egyszer lent!Sajna mi most lent és nem önhibánkból!

2013. máj. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!