Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 5 hónapos a lányom de már...

5 hónapos a lányom de már mindenki azt kérdezgeti mikor jön a kis tesó?

Figyelt kérdés
Úgy érzem a közel jövőben nem szeretnék újra szülni.Sőt lehet,hogy csak 1 gyermeket szeretnék.Nem rég szültem és már most kérdezgetik,hogy mikor lesz újabb.Nem akarom sorra potyogtatni a gyerekeket.Nálatok is ez volt az első megszületése után?Miért kérdezgetik?
2013. máj. 1. 12:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Én ezt mondanám, mindenkinek.

Idővel még ő is nagyon pici. Ezzel lezárva a témát

2013. máj. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Norandi ***** válasza:
Teljesen mindegy,mit csinálsz,az úgyse jó úgy! Ha egymás után szülöd a gyerekeket,akkor meg az a baj. Sajnos ilyenek az emberek. Az csak rád és a párodra tartozik,hogy akartok-e még egy gyerkőcöt, ha igen,mikor. Próbálj meg nem foglalkozni az ilyen kérdésekkel! :)
2013. máj. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Amikor még csak barátod/vőlegényed van, azt kérdezik, hogy mikor lesz az esküvő... Ha megvolt az esküvő, akkor azt, hogy mikor jön a baba... Ha jön a baba, akkor azt, hogy fiú lesz vagy lány... Ha megmondod fiú vagy lány, akkor pedig a nevét... Ezt követően pedig azt, amit te tettél fel.

Hát elég uncsi ez a kérdéssorozat :) Legszívesebben én is kimaradtam volna ezekből, dehát az emberek már csak ilyenek :)

2013. máj. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem azért kérdezik, mert valamit kérdezni kell. A szopik-e még, vagy szexeltek-e már újra elég kínos vizek, mi mást lehet ilyenkor kérdezni az érdeklődés látszatát fenntartva ? :D Magamon is észreveszem, hogy ha épp megakad a beszélgetés, néhány ilyen kényszeredett kérdés nekem is kicsúszik a számon... :/
2013. máj. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Fiam 2 éves és már fél éve kérdezik mikor jön a második mert ideje lenne,komolyan már annyira idegesít,mintha valami tenyészkanca lennék akinek 1,5 évente potyogtatni kéne egy gyereket.Aztán mikor mondom,hogy szeretnénk 3-4 év különbséget akkor meg azzal jönnek,hogy rossz lesz a teók között a kapcsolat. -.-
2013. máj. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolsó,na hát ezzel én is így vagyok.De ha én még szeretnék picit akkor csak 10 év múlva.Most vagyok 23 éves nagyon ráérek még a 2.-al.Egyenlőre minden szeretetemet és figyelmemet a lányomra szeretném fordítani.Úgy érzem egyenlőre nem fér bele az életünkbe még egy pici.Majd idővel...
2013. máj. 2. 10:26
 7/9 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok,én is 23 vagyok ezért sem értem miért siettetnének :)
2013. máj. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mert régen ennyi idősen már 3 gyerek volt 1 anyának..:D
2013. máj. 2. 11:36
 9/9 anonim ***** válasza:
na igen,de manapság az is ritka ha ennyi idősen 1 van :D
2013. máj. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!