Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Apuka mennyire veszi ki a...

Apuka mennyire veszi ki a részét a baba körüli feladatokból?

Figyelt kérdés
Pl fürdetés, pelenkázás, öltöztetés, büfiztetés?

2013. ápr. 27. 13:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
26%
Mi a szarért kell lepontozni azt aki nem várja el,hogy segítsenek neki vagy a párja nem segít neki mindenben?Remélem boldogok azok akik lepontozgatnak,nevetséges.......
2013. ápr. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Mikor itthon van, segít, lefoglalja, megeteti, altatásban segített, míg kicsi volt a baba. A pelusozás rám marad, jobban szeretem én csinálni, többnyire a fürdetés is. Nem várok el többet, ugyanis apuka reggeltől este 8ig dolgozik. Büfizni meg nem volt hajlandó a gyerek :)
2013. ápr. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Én nem pontozgatok, de szerintem az volt picit irritáló, hogy úgy fogalmaztatok, hogy teljesen rendben van az, hogy apuka nem igazán foglalkozik a gyerekkel. Oké, hogy napközben dolgozik, de ugyanúgy az ő gyereke is, mint az anyukáé, kellene, hogy foglalkozzon vele, amikor otthon van, hogy a gyerek számára ne csak egy idegen legyen.

Válaszolva a kérdésre: nálunk mindenben kiveszi a részét, pelenkáz, altat, sokat játszik vele, mindig együtt fürdetünk és együtt megyünk sétálni. Hozzátartozik, hogy itthonról dolgozik, így ő osztja be a munkaidejét, így azért könnyebb.

2013. ápr. 28. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
37%
1. vagyok.Kedves utolsó.Én nem azt mondom,hogy nem játszik vele hanem azt,hogy nem teszi tisztába stb.Attól még igen is jó apa,hogy ezeket nem csinálja meg.Irritáló az,hogy nem is várom el?!Nevetséges.Én vagyok ithol napi 24 órában ő pedig 3 műszakban dolgozik.Persze,hogy nem várom el...
2013. ápr. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
3 hetes a babánk, a férjem imádja, itatja, büfizteti, de igazából én sem várom el tőle, hogy ezeket megcsinálja. Valahogy magától jön az, hogy mikor ki pelenkáz, büfiztet. Én fürdetek születése óta, de ott van mellettünk és beszél hozzá. A lepontozást én sem értem, mindenki értelmes választ adott.
2013. ápr. 28. 08:44
 16/20 anonim ***** válasza:
37%
Tudod nem is érdekel.Komolyan mondom ahova normális válaszokat írnak a válaszolók tuti le vannak pontozva.Ez tökre gyerekes...
2013. ápr. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
63%
Mindenben, viszi játszótérre, viszi biciklizni, eteti, fürdik vele, tereget. rengeteget játszanak,amig én a házimunkát végzem.altatja, ha megkérem, öltözteti is ha arról van szó, de azt megoldom én is. egy dolgot nem csinál a kakis pelust, sajnos akaratlanul, de öklendezik. amugy szezonok közt van évente 2szer több hét pihi, akkor reggeltől estig mindent közösen oldunk meg.a házimunkában is kiveszi a részét, tereget, cumisüveget mos, tépszert készít. mostmár 2 éves a fiúnk, de nem panaszkodhatok, sőt büszke vagyok, jobb apukát nem is kívánhatnánk, a fiúnk is egyszerűen rajong érte.
2013. ápr. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
tényleg nem értem a lepontozásokat, a szomszéd férj egyetlen egyszer sem cserélte ki a pelenkát egyik gyereke alatt sem, egyszer sem fürdette őket, de imádja őket. Játszanak, állatkertbe, játszótérre mennek, labdáznak. Nem attól lesz valaki jó apa, hogy fürdeti vagy pelenkázza a babát.. mi sem beszéltünk meg előre semmit, hogy most ki fürdet, ki pelenkáz, ki büfiztet,van, hogy kérnie sem kell a babót, látom a férjemen, hogy most ő szeretné. Nagyszerű apa.
2013. ápr. 28. 10:56
 19/20 anonim ***** válasza:

Nagyon.

Ő fürdet, etet is, egyik babát, ha itthon van, ikreink vannak. Öltöztetni, tisztába tenni ált. én szoktam, azokat ritkán csinálja.

De a házimunkából is kiveszi a részét, többet takarít, mint én, főzni is szokott.

2013. ápr. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Akiknél apuka nem pelenkáz: soha nem volt olyan, hogy apukára volt bízva a baba, és közben tisztába kellett rakni? Nálunk többek között ezért is elképzelhetetlen, hogy apuka nem rakja tisztába a gyereket, ha valahova el kell mennem, vagy épp valamiért nem érek rá, akkor ha a gyerek épp akkor csinál be, akkor valakinek tisztába kell tennie...

Ráadásul én úgy gondolom, hogy apuka ne undorodjon már a saját gyereke "melléktermékeitől", vagy legalábbis ne jobban, mint az anyuka :)

2013. ápr. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!