Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Apuka mennyire veszi ki a...

Apuka mennyire veszi ki a részét a baba körüli feladatokból?

Figyelt kérdés
Pl fürdetés, pelenkázás, öltöztetés, büfiztetés?

2013. ápr. 27. 13:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
24%
Semennyire.De nem is várom el hiszen én vagyok vele ithol egész nap,ő pedig dolgozik.AHogy nől egyre többet játszik vele,de ilyeneket nem csinál.Ritkán tisztába teszi ha pisi van de ennyi.
2013. ápr. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
40%
1.vagyok.Most lassan 6 hónapos a lányom.AZ első hetekben segített fürdetni,de erről is leszokott.Látja,hogy boldogulok egyedül is mostmár,szerintem ezért nem segít be.
2013. ápr. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
58%
Külön élünk, ráadásul még csak nem is egy országban, így nem igazán vette ki. De rendszeresen találkozunk, többször előfordul, hogy vigyáz a kislányra, amíg mondjuk én elmegyek máshová, mindig megkérdezi, hogy miben segítsen, ha itt van nálunk, gyerektartást még soha egyszer sem felejtett el utalni, pedig az elején megmondtam neki, hogy nincs kötelezettsége, ha úgy gondolja, hogy nem szeretné vállalni, akkor tudomásul veszem. Úgyhogy ahhoz képest, hogy milyen gyakran találkozunk, én úgy gondolom, hogy azért kiveszi a részét.
2013. ápr. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
87%

Teljesen.

Reggel együtt kelünk, ő öltöztet-pelenkáz, én reggelit csinálok, felteszem az ebédet. Reggeli, ha korán keltünk még marad kicsit játszani.

Ha megjön - most általában a játszótérre - fürdet, én vacsorát csinálok vagy pihenek. Aztán neten néznek állatos videókat, ez kb 30 perc, addig én mosogatok.

Ő altat szinte minden este, én kelek ha kelni kell; általában 2x éjszakánként. Amikor még többször kelt, akkor kelt ő is hozzá.


Hétvégén megosztjuk a feladatokat. Házimunka ilyenkorra nincs, azt én hétközben megcsinálom, szóval csak egymással kell foglalkozni :-)


Havonta van egy szabad szombatom, amikor reggel elmennek anyósomhoz és este jönnek haza. Ilyenkor én pihenek, moziba megyek a bártnőimmel, főzöcskézek.



Ehhez az is kell, hogy rugalmas munkaideje van és élvezi a munkáját, nem úgy esik haza hogy teljesen le van amortizálva.

2013. ápr. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Teljesen. Első naptól fürdeti, 2 hetes kora óta pelenkázza, öltözteti, tápszert kavart, cumisüveget mos, játszik vele, viszi sétálni, mindent segít.
2013. ápr. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Teljes mértékeben.Bár nagyon sokat dolgozik,de amikor itthon van akkor mindenben segít!

Fürdet,pelenkázik,öltöztet,büfiztet,játszik vele stb.

Imádja a lányát,most 4 hónapos. :)

2013. ápr. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
58%
ugyan azokat ellátja,amiket én is. éjjel kel hozzá, eteti, a fürdetés az ő reszortja, kakis pelus mesternek is kineveztük :) a legjobb apuka a világon :)
2013. ápr. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben. Fiunk 15 hónapos. Pár hetes kora óta övé a fürdetés, altatás. Éjjelente én kelek, de elég sűrűn ő is felkel hozzá. Hétvégente míg takarítok, főzök, ő sétálni viszi a kicsit, vagy elvonulnak és játszanak, hogy én tudjam csinálni a dolgomat.
2013. ápr. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben,már onnantól,hogy hazajöttünk a kórházból fürdetésben,etetésben,együtt keltünk fel, ici-pici kora óta tud vele bármit kezdeni,most 2 éves a fiunk reggel 6körül Ő kel hozzá,tulajdonképpen nem besegít hanem együtt neveljük és gondozzuk a fiunkat,szerintem ez így normális.
2013. ápr. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben mindenből kiveszi a részét. :)
2013. ápr. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!