Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek miből telik nyaralásokr...

Nektek miből telik nyaralásokra, autóra, felújításra, stb?

Figyelt kérdés

Nem is az érdekelne, hogy mennyit kerestek, hanem hogy mit dolgoztok, ha ilyesmikre jut? És az ország melyik részén? Mi már hónap 2. felében a túlélésre játszunk, most is pár ezer forint van a pénztárcában. Közben meg látom, hogy mások hónap végén indulnak kirándulni, mi meg a gyerekek tavaszi cipőit is alig tudtuk megvenni.. Félreértés kérlek ne essék: nem irigykedem (annyira :D), mert mindenki a maga sorsának kovácsa, de irtó kíváncsi vagyok!

(Mi albérletben lakunk, 2 kicsi gyerekkel, nagyszülőktől még érkezik pluszban hetente valamennyi élelem, és ha vészhelyzet van, kérni is tudunk - csak gyógyszerre, tehát nem vagyunk közvetlen "veszélyben" :) Autónk nincs. :(


2013. ápr. 23. 14:41
1 2 3
 21/21 anonim válasza:

Szeretem ezeket a témákat olvasgatni, mert mindig minden este megbecsülöm magam és hálás vagyok azért, amim van.

Nagyon jól élünk, de van kellő intelligenciánk ahhoz, hogy nem költünk feleslegesen. Ha netalántán rosszabb évek jönnének, könnyebben bírnánk, mert nem szaladt el velünk a ló.

Mindketten állatorvosok vagyunk, saját ház, három autó, ebből kettő használt tíz évesek, másik luxusabb, egy európai nyaralás, egy belföldi/év. Cserébe maszekolunk éjjel nappal dolgozunk. Gyerekünk nincs, de már tudjuk, hogy a tanulására, orvosi ellátására, lakására gyűjtenünk kell.

2019. ápr. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!