Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Adják a szocpolt tetőtér...

Adják a szocpolt tetőtér beépítésre vagy felújításra?

Figyelt kérdés
2012. febr. 20. 13:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Mi is tető-teret akarunk majd beépíteni, és elméletileg nem kapunk. Csak akkor adnak, ha új lakást építesz, vagy teljesen új házat veszel.
2012. febr. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a fél szocpolt az meg adják! De olyan sokat mi sem tudunk csak annyit amit itt a neten olvastam. Mi is a tetőteret szeretnénk be építeni! De, hogy akkor ez most pontosan, hogyan is van azt nem tudom, sajnos! De ha valaki tud valamit akkor írja meg!
2012. febr. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Na, most beszéltem a bankkal! Megadják korszerűsítésre, és tetőtér beépítésre is, utóbbira akkor, ha építési engedély köteles. Hó végétől igényelhető. Visszamenőleges szocpol jár nekünk pl. azt a felvett hitelünkbe is betehetnénk, de mi is tetőteret akarunk beépíteni. Ez elvileg alapból engedélyköteles, de ez a része nem tiszta még. Ha valaki tudja írjon.
2012. febr. 20. 15:44
 4/11 A kérdező kommentje:
Ja, és nekünk félszocpol jár, mert használt lakást vettünk. Ezt adják beépítésre, korszerűsítésre is.
2012. febr. 20. 15:46
 5/11 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! És milyen feltételekkel adják meg?

És melyik banknál voltál??

2012. febr. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

otp bank.

Feltétele, változó,hogy mikor vettél hitelt lakásvásárlásra, az arra az évre vonatkozó szocpolszabály érvényes, nekünk akkor nem volt szocpol így az idei év feltételei érvényesek. Kérdezz rá a bankodnál. Felújításhoz minimum 50%-os tulajdonviszony kell, és minimum fél éve ott kell legyen az állandó lakcím. De ezekre már nem biztos, hogy jól emlékszem. Menj be, és kérdezz rá az a biztos.

2012. febr. 21. 09:36
 7/11 anonim ***** válasza:
És azt nem kérdeztem, hogy akkor most 1, vagy 2 gyerek után jár? Mert egyenlőre nekünk csak 1 van.
2012. febr. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Persze az a biztos!

Hát a párom anyukájánál lakuk de az apukája meghalt! Negyed része van neki a házból! Munka helye van nekem van egy kislányom de most fog majd meg születni a közös babánk! Jelzálog hitel van a házon, mert a testvére így vett lakást!

2012. febr. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Meg hogy számlával kell valamit igazolni? És ha a hónap végén meg van igényelve akkor mennyi időt kell rá várni míg megadják?
2012. febr. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Egy gyerekre 450000 a máodikra 750000 jár. A többire még nem tudom a választ. Írj ha van konkrétan valami!
2012. febr. 21. 12:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!