Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hós. Tetőtér. Fülledt,...

9 hós. Tetőtér. Fülledt, páradús levegő. Mit húzzak rá éjjelre?

Figyelt kérdés
Eddig: body, rugi. + takaró(k)
2010. máj. 3. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, melege van, akkor ne takard be. Vagy próbáld ki egy vékonyabb, ujjatlan hálózsákban, hátha kellemes lesz neki. Te miben alszol? Vedd alapul a te hálóruhádat/takaródat, mi esik jól neked. A babának se kell sokkal melegebb.
2010. máj. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi is tetőtérben alszunk.Az én babámom,egy rövid ujjú bady és egy pizsama alsó van.Kis paplannal takarózik,de sosincs rajta.
2010. máj. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi is tetötérben lakunk...most kb 25-26 fok van bent kibirhatatlan...Na de az én csajszikám nagyon izzados és én sem tudom sose eldönteni mit is adjak rá.Na de eddig hosszu ujju bodyban és ujjatlan vékony hálozsákban aludt és igy is tiszta viz volt rajta minden mikor reggel felkelt...,ma kezdtük bekapcsolni a klimát a nappaliban,és az egy kicsit lehüti az ö szobáját is,majd meglátjuk h alszunk..
2010. máj. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

12 hós, szintén tetőtér. Még annyira nem vészes, 23-24 fok. Most rövidujjú body+rugi+ vékonyabb ujjatlan hálózák van rajta. Nyáron vagy leköltözünk a nappaliba, vagy csak body-t adok vékony hálózsák alá.

Megtűri szépen a hálózsákot. Még adok is rá, amíg elviseli, ugyanis izeg-mozog, százszor megfordul egy éjjel. Én fontosnak tartom, hogy a kis derekán legyen valami, hisz mi felnőttek is sokan terítünk a derekunkra takarót még nyáron is.

2010. máj. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!