Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kismamák ti kiívánjátok a sört?

Kismamák ti kiívánjátok a sört?

Figyelt kérdés
Én most ittem meg kb fél decit se de lehet nem kellett volna:)Csak egyre jobban kívánom:)26hkm:)
2013. ápr. 20. 10:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Én soha nem kávéztam és most terhesen ölni tudnék a kávéért. Én Macikávéval helyettesítem, te is próbálj meg alkohol menteset inni. :D Amúgy majd tejserkentésre jó lesz a sör, de asszem a barna sör, meg persze mértékkel.
2013. ápr. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem. Világéletemben utáltam és ez most sincs másképp. Az alkoholt pedig tiltják várandósság alatt, keress valami más innivalót, még ha meleg van és kívánod, akkor is.


[link]

2013. ápr. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Természetesen alkoholmenteset ittam:) Én is utáltam a sört ezelőtt:)

Én is kávéztem de már koffeinmentes kapucsinozok:D Sztem azért ennyi jár:)

2013. ápr. 20. 10:18
 4/10 anonim ***** válasza:
Én nyáron voltam nagypocis,és sokszor kívántam a citromosat.Volt,hogy ittam egy decit,de alkoholmenteset.:) Szeptemberben megszületett a kislányom semmi baja,mondjuk miniatűr mennyiséget ittam.
2013. ápr. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is nagyon kívánom, pedig annyira nem szerettem ezelőtt, csak néha nyáron ittunk egyet.. Most meg bevásárlásnál be kell pakolnom alkoholmentesből, annyira jól esik! :D


Alkoholmentestől nem lesz semmi bajod, sőt, nekem segít a vizet levinni a lábamról is!


25 hkm

2013. ápr. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 cavalli ***** válasza:
Én mindig is imádtam :) tegnap én bűnöztem ittam én is kb maximum 2decit. 26hkm
2013. ápr. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Majd jönnek a nagy melegek és mi akkor leszünk nagy pocisok még jobban fogjuk kivánni:) Mikorra vagytok kiirva?:)
2013. ápr. 20. 10:52
 8/10 anonim ***** válasza:
5 ös vagyok, augusztus 2. re vagyunk kiírva, de szerintem nem várjuk meg :D Sajna nekem már az elejétől nagyon vizes a lábam és csak az alkoholmentes sör segített... Mivel jól is esik, ezért fogom is inni... :D Nyáron még jobb lesz :D
2013. ápr. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nekem szerencsém van a vizesedéssel még!! Szerencsére egyáltalán nem vizesedek!)
2013. ápr. 20. 12:02
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindegy alkoholmentest ihatsz nyugodtan, attól semmi bajod nem lesz, és a baba is jól érzi magát, ha te is ;)
2013. ápr. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!