Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy lehet megoldani a kicsik...

Hogy lehet megoldani a kicsik mellett, hogy dolgozzatok? Hány órában?

Figyelt kérdés
Nem lehet két műszakban dolgozni, mert ki megy értük az oviba? Nem lehet túl korán menni, mert ki viszi el őket? Ha betegek, ki van velük? Egyszerűen kilátástalannak érzem a helyzetemet! Hogy csináljátok anyukák?
2013. ápr. 14. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Viheti az apuka vagy a nagyik is az oviba.
2013. ápr. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Otthonról. Forditok, 8 órában. Nagyon jó.
2013. ápr. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Két műszakban dolgozom,napi 8 órát.Mindig előre megbeszéljük,mikor ki tudja hozni,vinni.Ha beteg a dédivel marad,mert még a nagyszülők is aktívak.
2013. ápr. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nálunk úgy van, hogy apuka viszi a gyerkőcöt oviba f9kor.

én megyek érte f4-4 körül.

néha apa nem tudja vinni akkor lógok és csak 9re megyek be, de akkor a mama hozza haza :)

mikor beteg, én vagyok itthon vele, más nem jó akkor neki.

2013. ápr. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én 6tól 2ig dolgozok. Férjem 8tól 6ig. Így ő tudja őket vinni (jobb is így én reggel elég morcos tudok lenni, ő jobban viseli a reggeli hajrát) Ovi egyébként szinte mellettünk van, csak elindulni nehéz :) Hazaérek fél 3ra, mindennap van valami háztartási munka amit elvégzek, így hétvégén nem kell ezzel törődni, majd 4kor átugrok értük. Mondhatni ez így pont tökéletes. Csak ne kellene 5kor keljek..

Ha betegek akkor az jön el aki tud, ha mi nem tudunk akkor valamelyik nagyi azért meg tudja oldani. De szerencsére ritkán betegek.

2013. ápr. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 zabmester ***** válasza:

Én csak részmunkaidőben dolgozom, de mellette egyetemre járok nappalin. Amikor dolgozom, 8-ra megyek, 2-ig vagyok bent, de ez nincs minden nap. Így ugye nem megyek nagyon korán, fél 8-ra viszem a gyereket oviba, aztán megyek busszal a munkahelyemre. Bőven odaérek érte délután, még arra is jut időm, hogy munka után elmenjek bevásárolni, ha kell, és utána megyek érte 4-re.

Nyáron van az, hogy rendes munkaidő szerint dolgozom, mert ilyenkor az egyetemtől nem kapok egy fillért sem, és nekem nincs honnan szabadságra mennem. Ilyenkor minden attól függ, hogy milyen munkát találok. De ha nagyon korán kell mennem, akkor az lesz, hogy a párom viszi oviba reggel (ő 8-ra megy dolgozni), vagy ha későn végzek, akkor ő megy érte. Oviszünetben meg anyukám vigyáz rá, bár annak nem örülök, hogy neki az egész szabadsága erre fog elmenni. Tavaly még jó volt, mert akkor még iskolában tanított, azon a pár héten kívül azért neki is megvolt a szabadideje, el tudott menni nyaralni, tudott pihenni, stb. Idén meg a fenti módon megoldjuk. Ha anyukám nem tudna segíteni, akkor sajnos vinni kéne az ügyeletes oviba a csemetét, azt nem szívesen tenném, csupa idegen óvónéni meg gyerek közé, pláne, hogy azért a fiammal tudni kell bánni, mert sajnos elég indulatos gyerek. Az óvónénijei már ismerik, tudják kezelni.

2013. ápr. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Két műszakban dolgozom. Amikor délutános vagyok, akkor reggel én viszem őket bölcsibe-oviba, reggel 9-re érnek be (én aznap már nem találkozom velük :( brühühü), a férjem hozza őket haza 4-fél5 felé. Amikor hajnalra megyek, akkor meg a férjem viszi őket reggel, 7-kor ott vannak az oviban-bölcsiben, és én hozom el őket du 3 óra körül.

Mindig logisztikázunk hogy az adott héten hogy lesz, mert nem nagyon tudom előre a beosztásomat csak kb 7-10 napra.


Amikor betegek, anyukám szokott besegíteni azokon a napokon amikor dolgozom, elvétve van csak, hogy nem megoldható és nekem vagy a férjemnek csereberélnünk kell.


nyáron is kisakkozzuk, hogy ne kelljen ügyletbe menniük, anyósék, anyukám, a párom és én felváltva vettük ki a szabikat...

2013. ápr. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!