Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nincs budapesti lakcímem,...

Sziszu12 kérdése:

Nincs budapesti lakcímem, sajnos kénytelen vagyok abortuszt végeztetni, elvégzik-e Bp. -en, vagy az állandó lakcím szerinti kórházban (védekezés mellett estem meg, válsághelyzetben vagyok és egészségem sem jó-mielőtt az elítélő válaszokat írnátok)?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 7. 10:44
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem végzik el. :(

Van pesti dokid? Vele nem egyeztettél?

2013. ápr. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pesten lakom-dolgozok és privát nőgyógyászhoz itt járok. Még most hétvégén tudatosult bennem, hogy sajnos ezt kellene tennem. Az orvossal még nem konzultáltam.
2013. ápr. 7. 11:09
 3/10 anonim ***** válasza:
ha magándokihoz jársz gondolom ő kh- ban is van, hzzá akk is mehetsz, csak akk külök kell fizeted, szal nemcsak a abortust, hanem a dkóki díját is....
2013. ápr. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Első körben akkor menj dokihoz, majd neki kell tovább irányítania!
2013. ápr. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi, dolgozik kh-ban a doki, nehéz helyzet ez, mert más esetben én lennék a legboldogabb. Nem tudom mennyit kérhet a doki, van valami info erről? Azt olvastam, hogy kb. 30ezer körül van maga az abortusz.
2013. ápr. 7. 11:23
 6/10 anonim ***** válasza:

Őt kéne megkérdezni. az én dokimnál a magánrendelőben ki voltak fügegsztve az árak. úgy volt, hogy kisműtét (ab annak számít) 16ezer Ft, nagyműtét 30, szülés 80....


Csak párt írtam fel, a ilyeneket yilvén kh- ban végezné. De egyrészt ezek régi árak, a dokim ak is olcsóbb volt mint sok másik...


De minimum egy 20at rászámolnék

2013. ápr. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Ha van Nőgyógyászod Bp-en, akkor ő elvégzi az abortuszt abban a kórházban, ahol dolgozik!

De nem olcsó mulatság, mivel elmész 2x magán rendelésre a dokihoz, ami 20.000

A kórházban fizetni kell az abortusz ért, adnak csekket, ami kb. 25.000

+ az orvosnak kell adni hála pénzt, ami 30.000 kb.

Szóval 80.000 kb az abortusz!!!


Ha vidéken csináltatod, védőnő, bizottság elé állîtanak hogy el vetetheted-e a gyermeked...

Itt csak 25.000 az abortusz, amit csekken kell befizetned a kórháznak!!!

2013. ápr. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
És a családgondozó, ahova elküldik az abortuszt választó nőket, az fogad, ha nincs lakcímem? VAgy elzavarnak vidékre?
2013. ápr. 7. 11:43
 9/10 anonim ***** válasza:

A védőnő elvileg fogad, de nem biztos.

A kórházban is fogadnak ha van hely.Ezt előre kérvényezni kell.

Annyi a különbség hogy a lakcímed szerinti kórháznak kutya kötelessége fogadni, addig egy választott kórház elutasíthat.De ha nem utasít el, akkor nem kerül többe.

De a legegyszerűbb ha holnap felhívod a kórházat meg a védőnőt

2013. ápr. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

7-esnek!

Vidéken sem állítanak bizottság elé. Az ország egész területén működik, hogy családvédelmiben konzultáció, 3 nap gondolkodási idő, aztán megint családvédelem és ott kapod a csekket is.

A kórházba már a befizetést igazoló csekkel mész, nem ott fizetsz. Ezen kívül meg annyi hálapénzt adsz, amennyit gondolsz.

Csak területileg illetékes szervekhez mehetsz. Védőnőhöz nem is kell menned.

Doki-családvédelem- 3 nap-családvédelem-posta-doki-kórház.

2013. ápr. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!