Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg annyi a...

Szerintetek tényleg annyi a védekezés melletti terhesség, amennyiről itt olvasni?

Figyelt kérdés
Ezen az oldalon szinte minden 2. baba védekezés mellett fogant. Ez nekem annyira furcsa. Anonim oldal, miért nem lehet bevállalni hogy valaki nem vigyázott?
2013. ápr. 3. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen és a legviccesebb, hogy ahol rossz körülmények közé, munkanélküli szülőkhöz érkeznek, ott mind becsúszott. Ennek a felét nem hiszem el csak könnyebb ezzel takarózni.
2013. ápr. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mert még ismeretlenül is félnek az "ítéletektől"


Én sem hiszem el amúgy. Esetleg azt, hogy megszakításos módszerrel "védekeztek". De arrl meg is van a véleményem.

2013. ápr. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Annak idején a tesóm miatt kezdtem el fog.gátló tablettát szedni. Ő ugyanis még nem volt 18 éves, mikor terhes lett, mindenkinek azt mondta, óvszer mellett. Féltem, hogy velem is megtörténhet, így inkább a tablettában bíztam, na meg állandó partnerem volt, megtehettem.

Nemrégiben vallotta be, hogy igen gyakran csak megszakítással próbálkoztak...

Szerintem egyszerűbb volt így nekik, a szülők sem bántották őket azzal, hogy felelőtlenek voltak.

2013. ápr. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Czinkapanna ***** válasza:
Szia nekem 3gyermekem van és az első 8évre jött egyszerűen nem estem teherbe aztán 2évente terhes lettem már nem szerettünk volna többet így óvszerrel védekeztünk 9hónapos volt a kislányom amikor kiderült h megint kismama vagyok elvetetük nagyon bánt de már nem tudtuk bevállani most 1hónapja elköttettem magam uh talán most már nem esek teherbe:)
2013. ápr. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem sokan hazudnak, vagy szépítenek. Statisztikailag lehetetlen, hogy ennyiszer csődöt mond a védekezés.

Az ismeretségi körömben is nagyon sokszor hallottam ilyen "védekezés" mellett becsúszott terhességekről, aztán az illetők utólag elszólták magukat, hogy ja hát ő csak 2 szem tablettát felejtett el bevenni, vagy hogy ő azt hitte, hogy a ciklus első hetében nem lehet teherbe esni stb.

2013. ápr. 4. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!