Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A nővédelmibe lehet menni...

A nővédelmibe lehet menni időpont nélkül?

Figyelt kérdés
A Székesfehérvári nővédelmi központba mennék holnap 10 óra körül. A telefont nem veszik fel, ezért nem tudom megkérdezni tőlük.
2013. ápr. 8. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:
10 órakor már nem fogadnak időpont nélkül. Ha nincs időpontod, korán reggel menj, nyitásra, akkor még fogadnak és kb. 10 órára végzel. Legkésőbb fél kilencre érj oda, mert utána már csak az időpontosokat fogadják.
2013. ápr. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja, és igen, a telefont soha nem veszik fel. Ezt direkt csinálják amúgy! Folyamatosan kell hívni őket!
2013. ápr. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat. Háromnegyed 9re megyek endokrinológushoz, és utánna szerettem volna ha megnézik, hogy van e peteérésem.
2013. ápr. 8. 13:29
 4/6 anonim ***** válasza:

Velem közölték a telefonban, hogy nem adnak időpontot, menjek oda reggel, aztán majd bejutok... ezen eléggé csodálkoztam, mert a védőnő lelkemre kötötte, hogy kérjek időpontot. Szóval úgy látszik, vkinek adnak, vkinek nem.


Egyszer odamentem negyed 11-kor, és nekem is mondták, amit fentebb írtak, hogy 10 után haza lehet ballagni, jöjjek holnap. Erre elbőgtem magamat, mert nem tudtam előbb jönni a két kicsimtől, és nehéz volt bébiszittert találni. Erre viszont nagyon rendesek lettek, azonnal bevitték a bent rendelő dokihoz a kiskönyvemet, és kijöttek a beutalókkal, mert csak azért mentem.


Szerintem az ott dolgozók is utálják ezt a pocsék rendszert, amiben dolgozniuk kell.

2013. ápr. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyszer én is odamentem ilyen 12 körül. Amúgy kb. 3-an ültek a rendelőben. Mondták, hogy másnap reggel menjek vissza. Na, akkor én megszólalta, hogy a háziorvosom mondta, hogy még ma menjek el a nőgyógyászomhoz, mert 170/90-es vérnyomást mért. Egyből lett aznap délutánra időpont!!

Persze előtte megnézték a kiskönyvem, hogy a védőnő és a háziorvos beleírt, de hát ott volt, feketén-fehéren a magas vérnyomásom.

2013. ápr. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos én még nem vagyok kismama
2013. ápr. 8. 15:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!