Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elegem van a férjemből,...

Elegem van a férjemből, megtehetem vele ezt?

Figyelt kérdés
Kapok 52 ezer ft-ot saját családival, kisgyerek családijával pluszz gyessel együtt. Férjem dolgozik. De elég rendesen apellál arra a havi 52-re, úgy váltogatja a munkahelyeit, hogy csak annyit kelljen dolgoznia, amiből épp megvagyunk. Most viszont észre vettem, hogy levett a kártyámról megint 5 ezret és törölte az sms-t. A következő levételemnél láttam. És tagadta, aztán bevallotta. Mondván minek szólt volna, amikor ő meg dolgozik, meg eladta pár dolgát. Mondtam neki, úgy is levehetted volna, ha előtte szólsz és nem tagadod le. Most ezzel kicsit besokaltam. Megtehetem, hogy pin kódot módosítok, és hónapokig hozzá sem nyúlok (ő sem tudna nyúlni) ahhoz a pénzhez?
2013. ápr. 5. 13:50
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
dehogynem. én emellett nappalin tanulok.
2013. ápr. 5. 14:34
 12/16 anonim ***** válasza:
47%

ki van a gyerekkel egész nap míg a férjed dolgozik te meg tanulsz?

miből éltek? ki lakásában?

mert mondjuk ez se mindegy.

na meg ha elzárod a "te pénzed", akkor miből vesztek pelust, ruhát, ételt a kicsinek? na meg magatoknak?

2013. ápr. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Kinek a pénzéből vesztek élelmet, ki fizeti a rezsit, a gyerek dolgait?

Sajnálom, nekem nem egyértelmű.

A férjed fizetéséből eszel, ruházkodsz, és sajnálsz tőle 5000 forintot? A férjed pénze a ti pénzetek ezek szerint, a tiéd viszont tabu?

Lehet, hogy én értelmezem félre, kérlek, magyarázd el...

2013. ápr. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
6%
Az én párom dettó ugyanez azzal a külömbséggel hogy a fejemhez vcgta hogy lecsukják egy évre mert nem lett befizetve a csekkje. Hozáteszem én is 52 kapok és ö 2 ft nem ad nekem. Nem teheti szerintem. De nehéz mert végülis ö dolgozik ezért azt gondolja megteheti. Sajnálom probáld megbeszélni vele.
2013. ápr. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Látom más is jár hasonló cipőben :) Még egyszer előfordul, szerintem pin módosítás lesz, addig meg kisajátítom teljes mértékben a kártyát, a telefont... A leellenőrizhetőség kedvéért :)
2013. ápr. 5. 16:01
 16/16 anonim ***** válasza:

Hát ezzel most mindent megoldasz... Bocsánat nem az én dolgom, de ez nagyon buta megoldás! Úgy sejtem anyáékkal laktok és azért teheted meg mindezt! De mi lesz majd ha anyáék nem lesznek, akkor is letiltod majd a bankkártyádat? És majd durcáztok, hogy nekem van több pénzem bi-bi-bi...

Nem lenne jobb ha beszélnétek?

2013. ápr. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!