Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vaterás anyukák mi a véleménye...

Vaterás anyukák mi a véleményetek? Szerintetek ezt megtehetem?

Figyelt kérdés

Megnyertem egy kiságyat 2 napja. Használt,rágások nyoma is van rajta,de azt írja a tulaj h összeségében az állapota jó.

Erre ma felfedeztem egy ugyan ilyen kiságyat,újszerű állapotban és olcsóbban.

Ilyenkor még elállhatok a vásárlási szándékomtól,vagy már nem illik?

Ugye ilyenkor nekem minden fillér számítana.


2013. jan. 27. 21:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%

Ha bevállalsz egy elég csúnya negatívot, mert gondolom azt kapnál és elhordana mindennek.. már ha ilyen a stílusa, akkor igen. Elállhatsz tőle, nem veszed meg és kész.


A negatív értékelés pedig sok eladót befolyásol. Én pl. csak 98%-os pozitív eladóktól vásárolok. Alább nem adom!

És nekem az is fontos, hogy az eladóm és a vevőm fél évnél hamarabb nem kapott negatív v. semleges értékelést.

2013. jan. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is negatívot adnék neked, ha elállnál a vásárlástól
2013. jan. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%

Ez pofátlanság a részedről!!!

Az eladó is számít a kiságy árára, mert lehet ő meg abból venne gyerek ágyat...

Na meg ilyenkor a kiságy után a jutalékotnis ki kell fizetnie, így csak bukik rajtad!!!

Ha licitáltál, azzal elkötelezted magad afelé, hogy megveszed!

Most ez nem kell, megláttál egy jobbat, utánna meglátsz egy még jobbat, akkor ezt is vissza mondod!?

Én nagyon gerinctelennek tartalak ezért!

2013. jan. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

kedves utolsó!


miért kell ennyire lehurrogni engem?

én megkérdeztem vmit..

te nem gondolkoznál el azon h kevesebb pénzért jobb minőségűt találsz?

ugyanaz a kiságy csak ez nem kopott és olcsóbb.

nekem még nincsen negatív értékelésem,90x vásároltam és csak pozitív visszajelzéseim vannak.

csak most bizonytalanottam el.mert nem állunk jól anyagilag,és számít 4000ft is.

ezért nem kell rögtön leharapni a fejem.

megértem normális hangnemben is.

2013. jan. 27. 21:18
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Valóban nem túl etikus a részedről,ha visszatáncolsz.De szerintem ezt te is tudod.Én pont a babakocsinkkal voltam ebben a helyzetben,de én végül azt vettem meg,amit megnyertem aukción (pedig lett volna jobb ajánlat,de akkor már leütöttem).Sajnos ez ilyen.Mindig van/lehet jobb ajánlat,ezt nem tudod kiszámolni.

Én elhiszem hogy nektek is számít minden fillér,de gondolom nyilván az eladónak is-azért tette fel eladásra a terméket.

De ha a lelkiismereted engedi,akkor elállsz.Írsz neki egy emailt-amiben közlöd.Nyilván egy baromi nagy negatívat fogsz kapni,de ez érthető is.Aztán nyithatsz egy új felhasználónevet és kezded előről.Kb. ennyi.Baromi sokan így csinálják;sajnos.

2013. jan. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha negát ad nem kell jutalékot fizetnie, már csak ezért IS adnék én is negatívot, egy kiságy nem 2000 ft gondolom én, szóval a jutaléka sem olyan kevés.

Egyébként én is futottam már bele nem egy ilyenbe szerencsére csak kisebb értékű dolgoknál (ruha, cipő) hogy leütötte az illető de egy büdös szót nem írt hogy nem kell, vártam hetekig aztán írtam neki többször és aztán nagy nehezen válaszolt hogy jaj hát neki mégse kell... a második harmadik ilyen után keményen megadtam a negatívot.

Ott van a szabályzat, el lehet olvasni, ha nem tetszik, akkor nem kell licitálni, és nem kell résztvenni ebben.

Negát fogsz kapni szerintem is.

2013. jan. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
ja igen na én is erre szerettem volna utalni hogy ha nem kéred és ezt már most tudod akkor SZÓLJ neki korrekten mielőbb...az még rosszabb ha lapítasz vagy ilyesmi...
2013. jan. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

eszem ágában sincs sunyiskodni.

de még akkor átgondolom h h legyen és mit csináljak.

köszi a válaszokat.

2013. jan. 27. 21:24
 9/13 anonim ***** válasza:
50%

Elállhatsz, semmi nem tiltja.

Jutalékot nem kell fizetnie, mert ha nem jött létre az üzlet, akkor nincs fizetési kötelezettsége.


Etikailag eléggé vitatható, ha elállsz, de neked kell eldöntened. Hátránya senkinek nem származik belőle, max. kapsz egy negatív értékelést.

2013. jan. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%

Polgári perben követelheti a pénzt. A gyerek nem kifogás a hülyeségedre.

Vatera szabályzata

3/15. A tranzakció lezárását követően az eladó és a vevő között szerződés jön létre. A szerződésben foglaltakat mind a vevő, mind az eladó köteles teljesíteni és betartani, vagyis az eladó köteles a felkínált terméket/szolgáltatást a kialakult leütési áron a vevőnek értékesíteni, a vevő pedig, az eladó szerződésszerű teljesítése esetén köteles a terméket/szolgáltatást ezen a leütési áron megvenni és átvenni/igénybe venni. Amennyiben a vevő a terméket nem veszi át, a szolgáltatást nem veszi igénybe és ezt az eladó a Vatera ügyfélszolgálatán jelzi, a Vatera jogosult a vevő felhasználói hozzáférését részlegesen, vagy teljes egészében korlátozni, felfüggeszteni, addig, ameddig a tranzakciót (pl. az adásvételt) az eladó sikeresnek, vagy teljesítettnek nem igazolja vissza. Amennyiben az eladó, a vevő teljesítése ellenére a terméket/szolgáltatást nem adja át/nem nyújtja a vevő részére, és ezt a vevő a Vatera ügyfélszolgálatán jelzi, a Vatera jogosult az eladó felhasználói hozzáférését részlegesen, vagy teljes egészében korlátozni, felfüggeszteni, addig, ameddig a tranzakciót (pl. az adásvételt) a vevő sikeresnek, vagy teljesítettnek nem igazolja vissza.

2013. jan. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!