Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vaterás kismamik, mit tegyek?

Vaterás kismamik, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ajánlottan feladtam a csomagot 3 hete.

Folyamatosan nyaggat,hogy nem érkezett meg hozzá.

Kétszer is megkérdeztem a postán(adtak papírt is),és azt mondták a vevő postáján van,és nem kereste..

Mai nap ismét megkérdeztem,azt mondták a postán visszaküldték mai nappal hozzám..

A hölgy negatívan értékelt és feljelentéssel fenyeget..

Mit tegyek?!

Visszautalnám még a pénzt is neki,de kp.befizetés volt,így nem tudok számlaszámot sem


2013. jan. 9. 23:43
 1/6 Timóca Szamóca ***** válasza:
46%

Hát ezért nem szeretem a Vaterát!!!

Szerintem hívd fel és próbáljátok megbeszélni a dolgot,hisz láthatja,hogy nem vesztél a ködbe,nem a te hibád volt.Kérdezd me van e rá mód,hogy visszaadd a pénzt.Csak van valami megoldás...

2013. jan. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

miért jelent fel? mert nem vette át a postán? :D írj neki emilt, hogy vissza akarod utalni a pénzt. ez neked bizonyíték. amúgy írhatsz egy tértivevényes levelet is ugyan azzal a szöveggel, hogy szeretnéd visszautalni, kérsz számlaszámot. Aztán ha feljelent, akkor majd jól kiröhögik. a postán meg utána is tudnak akár járni, hogy ő nem vette át.

egyébként mennyi az a pénz? valami hatalmas összeg?

2013. jan. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem írd meg neki, hogy te nem tehetsz róla, ott volt a postán. Talán meg kellett volna kérdeznie, nem várni, hogy a feneke alá rakják.


Hiába jelentene fel, max kiröhögik, ne aggódj ezen

2013. jan. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

6 ezer forint termék+ 1 e ft a posta..

Kész röhej,mert a telefont egyszer a lánya veszi fel,egyszer a férje..

Visszahozathatom a csomagot,csak tudjátok,az nekem is egy 1ezres lesz,most ő miatta bukjak?!

Bár azt hiszem az lesz,aztán szálljon magába vagy menjen a rendőrökhöt ha akar

2013. jan. 10. 00:38
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Írd le neki, hogy ekkorát ekkor feladtad, fényképen csatlod melllé a feladóvevényt!

Majd írd meg neki, ott volt a postán, neki el kellett volna érte mennie, nem tette meg, ezért vissza jött a csomag! Fényképezed le a csomagot, ahogy vissza jött, csarold ezt a képet is, azon rajta lesznek a pecsetek a vissza küldésről!

Írd meg neki, az ő hanyagsága végett, mert nem ment el a postára érte, (ez a posta könyvelésében benne van, hogy nem jelentkezett a csomagért) vissza küldték neked a csomagot!

Hiába fenyegetőzik rendőrséggel, te tudod bizonyítani az ő hibája hog nem vette át a csomagot!


Ezek után lakcímre küldd el neki a pénzt postán, rózsaszín csekken, de a a vissz postát vondd le, meg a pénz feladás díjját is!

2013. jan. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem veszi át a címzett a csomagot, a posta visszaküldi a feladónak - ez ingyenes. Tehát ha megérkezik hozzád a csomag, írsz egy üzenetet, hogy a csomagot visszaküldték, mit szeretne, átutald a vételárat vagy kifizeti az új posta költséget es elküldöd ujra. En is jártam mar igy, akinek küldtem nem tudta átvenni. Visszahozták, adott egy munkahelyi címet es elküldtem oda.
2013. jan. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!