Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vaterás anyukák mit tennétek,...

Vaterás anyukák mit tennétek, ha nem tudnátok eladni a babacuccokat, amire licitáltak már?

Figyelt kérdés
Elindított babaruha liciteim lezárultak 3 hét alatt és még folyamatban is vannak. 2 napja kiderült hogy babát várok úgy, hogy orvosilag nem lehetett volna. Tehát, teljes meglepett és váratlanul ért. Nem szeretném eladni a ruhákat érthető okok miatt, de akik rálicitáltak velük szembe kicsit rosszul érzem magamat. Kb. 20 licitről van szó. Még nem fizettek és nem jeleztem semmit, de nem szeretném, ha most 20 semlegesem vagy negatívam lenne. Inkább még kifizetem a jutalékot is, szerintetek hogy írjam meg nekik, hogy nem tudom eladni?
2012. dec. 7. 11:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

A folyamatban lévő aukcióban is jelezheted, ha módosítod az aukciót, illetve a lezárultaknál meg kellene írnod, hogy váratlanul teherbe estél. Ha ragaszkodik a ruhákhoz természetesen eladod (mert köteles vagy) de ha nem ragaszkodik a vásárláshoz akkor megköszönnéd, de megtartanád a ruhát.

Szerintem ez korrekt.

2012. dec. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem szeretném megírni miért nem adom el, mert ez az én magánügyem, hogy babát várok. Ráadásul még elég korai ezt mindenkinek írogatnom, mert csak pár hetes. A másik baj az, hogy külföldön vagyok még és haza kell cipelnem mindent, ami megint gáz, mivel egy éves kisfiammal fogok utazni és elég őt cipelnem rosszulléteim mellett.
2012. dec. 7. 11:24
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ami folyamatban van, azt töröltetni kellene, vagy áru minősége megváltozott címszó alatt lezárni. Amiket meg már eladtál, írd meg nekik mi a helyzet. Aki megértő, az úgy is azt mondja hogy semmi gond, és még pozitívban is megegyezhettek. aki meg ragaszkodik hozzá, annak vagy elküldöd, és beletörődsz, vagy bevállalod a negatív értékelést.
2012. dec. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Írtam vatera központnak csak egyet engedett törölni 30 napon belül. Nem értem miért nem engedik a többit is, ők is azt javasolták írjak a futó akciók terméklapjára.
2012. dec. 7. 11:27
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy Te honnan és hogyan cipeled a ruhákat, az nem érdekes, ezt akkor is tudtad, amikor meg hírdetted a termékeket, hogy még haza kell hozni, stb.

Ha nem akarod megírni a terhesség tényét akkor ne írd, de talán megértőbbek lennének a vevők.

2012. dec. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
Akkor mi van ha lesz 20 semleges vagy negatív. Csinálsz egy új felhasználónevet. Mondjuk én megírnám miért nem szeretném már eladni. Ha nekem az eladó azt mondaná babát vár, megérteném.
2012. dec. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én elhiszem,hogy nem akarod vad idegenek orrára kötni,hogy babát vársz; viszont valamilyen szinten ez őket is "érinti".

Ha nem szeretnél csupa negatív értékelést kapni,meg amúgy is,szerintem is az a korrekt,ha jelzed nekik mi a helyzet.

Én hiszem,hogy vannak jószándékú emberek és max. gratulálni fognak és nem szidni.Sokszor az egyenes út a legrövidebb. :)

2012. dec. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi válaszokat. Végül is nem közvetlen ismerősök, így nincs jelentősége mit írok. Tényleg lehet jobb tényeket írni. Nem is érdekelnének ezek a ruhák annyira, de van amit anyukámtól kaptam és azt pláne most nem illene másnak adnom.
2012. dec. 7. 11:56
 9/12 anonim ***** válasza:
Módosítsd a leírásokat és írd le benne hogy sűrű elnézést kérsz de mégsem tudod eladni őket (nem kell odaírni hogy miért így alakult és kész én pl. biztos nem gondolnám rosszindulatúan hogy na de szenyó vagy és direkt szivatod a népet-hanem hogy bármi miatt alakulhatott így) és hogy mivel licit vAN RAJTA így nem tudod lezárni sajnos!!!!
2012. dec. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Még másik megoldás lehet a futó aukcióknál, hogy beálltassz villámárat és megkéred az egyik ismerősödet, hogy üsse már le. Neki meg ugye nem kell odaadnod, mert megbeszéltétek. Ja és még a terhesség tényéről sem kell tudnia. Így csak annyi, hogy a jutalékokat ki kell fizetned.
2012. dec. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!