Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vaterás anyukák mit tennétek,...

Vaterás anyukák mit tennétek, ha nem tudnátok eladni a babacuccokat, amire licitáltak már?

Figyelt kérdés
Elindított babaruha liciteim lezárultak 3 hét alatt és még folyamatban is vannak. 2 napja kiderült hogy babát várok úgy, hogy orvosilag nem lehetett volna. Tehát, teljes meglepett és váratlanul ért. Nem szeretném eladni a ruhákat érthető okok miatt, de akik rálicitáltak velük szembe kicsit rosszul érzem magamat. Kb. 20 licitről van szó. Még nem fizettek és nem jeleztem semmit, de nem szeretném, ha most 20 semlegesem vagy negatívam lenne. Inkább még kifizetem a jutalékot is, szerintetek hogy írjam meg nekik, hogy nem tudom eladni?
2012. dec. 7. 11:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Amit az utolsó írt az nem jó, mert a már licitált terméken nem lehet semmilyen árat változtatni. Amíg nincs rajta licit, csak addig állíthatsz be fix árat. Meg az amúgy is macerás lenne szerintem, mondd meg mi a helyzet vagy magaddal szemben is légy kompromisszumkész! Ami nem olyan fontos, azt add oda, ami meg igen, ott vállald be a legrövidebb és legegyszerűbb utat!
2012. dec. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Esetleg kérj meg egy ismerőst, hogy licitáljon rájuk minél magasabb árat, hogy biztosan ő nyerje. Nem túl korrekt, dehát ha nincs más megoldás, esetleg megpróbálhatod
2012. dec. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!