Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Frissen szült anyukának mivel...

Frissen szült anyukának mivel lehetne kedveskedni?

Figyelt kérdés
Babadolgokat már kapott, most csak az anyukának vinnék valami hasznosat. De mi legyen az?
2013. márc. 29. 14:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Masszázsra befizeted, vagy fodrászhoz! Én biztos semmilyen babacuccot nem vinnék, azt tuti kapott dögivel.. meg hát nem a babának vesszed, hanem most az anyukájának...
2013. márc. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Csoki!!!
2013. márc. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

A frissen szültet úgy értem, hogy még pár nap és szül, és persze megbeszélés alapján első babalátogatásnál.


A masszírozás nem rossz ötlet, de nem egy x napos-hetes baba mellett, azt szülinapra:)

2013. márc. 29. 14:07
 4/15 Jégtánc ***** válasza:
72%
Főtt kaja pl.Vagy egy kis takarítás bevállalása:) Attól függ milyen szoros baráti kapcsolatban vagytok.
2013. márc. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%
Süssél neki valamit.
2013. márc. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
Ha én szülnék újra, tök jó ajándéknak tartanám, ha két hétre valaki házhoz hozatná a család ebédjét. Két hét, nem több, és nagyon boldog lennék :)))
2013. márc. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
63%

illatszer csomag, arcpakolás, hajpakolás, ilyenekből összeválogatni egy csomagot.

vagy

egy fincsi bonbon,

2013. márc. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Sajnos, szerencsére azt a családja megoldja, úgy mint a takarítást.

De ha úgy állna abban is szívesen segítenék neki, hogy besegítek a főzésbe.

2013. márc. 29. 14:13
 9/15 anonim ***** válasza:
kije vagy neki?
2013. márc. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
1. vagyok én pl mindkettőnek örülnék, fodrászhoz a legtöbb kismama a festés miatt nem jár, és örül hogy végre jól nézhet ki kicsit.. a masszázs meg a 9 hónap alatt tönkrement hátaknak tökéletes.. :D Barátnőm is ezeket kapta, csak úgy adj ilyesmit, hogy ne egy hét álljon rendelkezésére, hogy felhasználja, hanem mondjuk 2-3 hónap :D
2013. márc. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!