Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 19 évesen érdemes gyereket...

19 évesen érdemes gyereket vállalni?

Figyelt kérdés
Meg van mindenünk.Saját ház és még az anyagi körülmény is nagyon jó.
2013. márc. 28. 20:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
49%
Azért nem értem miért kell 0 százalékra értékelni, leírtam a véleményem... Én sajnos tapasztalom eléggé közelről hogy megbánták a korai gyerekvállalást, de mindegy.
2013. márc. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
56%
Ha szeretnétek igazán,akkor érdemes.:)
2013. márc. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
56%

Nem éljetek, egy kicsit hogy legyen mit mesélni a gyereknek. És ezt nem úgy értem, hogy buliról bulira kell járni vagy ilyesmi. De 19. évesen még nagyon fiatal vagy hozzá, még a saját személyiséged sem fejlődőt ki rendesen.

Oké most jöhet az a szöveg, hogy nem vagy az a bulizós, csak tudod van különbség az között, hogy mehetsz és nem mész vagy nem mehetsz.

2013. márc. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
54%

Én egy kicsit más oldalról fogom megvilágítani a kérdést, akkor is ha lepontoztok. Mert ami nem határozott igen, az le lesz pontozva.


19 éves vagy, nemrég érettségiztél. Szakmád nem hiszem, hogy van. A baba után semmi támogatást nem kapnál, csak a gyes+csp-t. Tudom, h van pénzetek, de neked nem lenne kicsit megnyugtatóbb, h már bizonyítottál, h képes vagy megélni te magad is? Ha a pároddal bmi történne, akkor ott lennél te, akinek van szakmája, nyelvtudása, munkahelye, ahová visszamehet dolgozni és eltartaná a családot. Engem ez nagyon megnyugtatna, h én is tudok segíteni, ha baj van. Hogy nem minden felelősség egy ember nyakán van. Sajnos nincsenek ma biztos munkahelyek, de a gyereknek is jobb az, ha van mit tanulnia tőled, mert sokat láttál, utaztál, dolgoztál, emberi kapcsolatokat építettél és nem egy kis frissen érettségizett naiv gyereklány az anyja, aki még az angol háziban se nagyon tud segíteni, mert mondjuk épp csak megkapta belőle a halvány 2-est. (nehogy belekössetek az angolba, mást is írhattam volna)

Én azt látom, a nagyon fiatal anyukák nem mernek kiállni magukért, a gyerekükért, olyan kis félszegek, még maguk is gyerekek. Ezt is tanulni kell, nem mindenkiben van meg alapból.

Adj magatoknak még pár évet, nem maradtok le semmiről, nem ketyeg a biológiai óra sem, de sok értékes tapasztalatot szerezhetsz ezalatt. Ez megfizethetetlen!

2013. márc. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
54%
A párodnak igazi társa lehetnél tanultabban, képzettebben, munkatapasztalattal. Nem csak egy gyerek, aki úgy vállal gyereket, h még őt magát is el kell tartani. Mert hiába 18 éves már elmúlt, ha nem áll meg a lábán, akkor gyakorlatilag gyerek.
2013. márc. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
39%

Kedves két előttem szóló, igazán szépen leírtátok és tényleg, kedves kérdező, ne vedd "támadásnak" ezeket a véleményeket, csak jót akarunk és bármennyire imádjuk a gyerekeinket mi is, és nem tennénk másképp már, vagy nem pörgetnénk vissza az időt, néha jó lenne csak úgy kettesben lenni néhány órát, napot és nyomni egy pause gombot a kicsire. :D Ezt ti bármikor megtehetitek és élvezzétek ki tényleg egymást, utazzatok, főleg ha van pénz, ohhhh... :) Tapasztalajtok, ismerjétek ki egymást az évek alatt és erősödjön a kapcsolatotok a gyerekes évekre, hidd el, szükség lesz rá. :)))

Boldog fiatal éveket. :)

Egy 25 éves anyuka, aki egy 10 hónapos tündérke anyukája. :)

2013. márc. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
19%
jah és írj Te is már véleményt, hogy miért gondoltál már babára, mióta vagytok együtt, a Párod is szeretné e mit tanultál és miket érzel? :)
2013. márc. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
53%
És azt se felejtsük el, hogy munkatapasztalat nélkül egy gyerekkel baromi nehezen fogsz munkát találni. Inkább szerez egy kis munkatapasztalatot.
2013. márc. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
34%
Ha már jó ideje együtt éltek, van stabil munkahelye mindkettőtöknek, és a párod is fel van készülve rá, akkor "érdemes". De ez nagyon hülye szó rá!
2013. márc. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!