Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Te elvinnéd magaddal sürgős...

Te elvinnéd magaddal sürgős esetben SZTK-ba a 20 hónapos gyermeked?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy reggel óta meghalok a fájdalomtól. Fogorvoshoz kéne mennem, mert a bölcsesség fogam úgy döntött, hogy kijön csak rossz irányba.

Szerintem röntgenezni is fognak.

Percről percre nagyobb a fájdalmam. Igazából eléggé fel van dagadva a szám. Nem csak belül (ínyem), hanem már kívül is.

Időpont csak ápr. 15-e után van, de sürgős esetben ellátnak időpont nélkül is (még jó!) ..


Elvinnéd magaddal a gyermeked, ha nem lenne más, aki vigyázni tudna rá?

Az apja csak 5 után ér haza, de én addig megőrülök a fájdalomtól. 3 cataflámon vagyok túl reggel 9 óta.


2013. márc. 26. 15:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
El. Ott biztos lenne egy néni vagy a nővérkék aki figyelnek rá amig bent vagyok. A férjem meg egyből odajönne a munkából ahogy a sürgősségiket ismerem ugyis ülsz ott egy darabig.
2013. márc. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha normálisak, akkor nincs gond, engem meg se vizsgáltak, csak felIrtak valamit, mert mit képzelek, Igy nem tudnak megvizsgálni és ne magyarázzam, hogy akkor kezdett el fájni, mikor senki nem tud a gyerekre vigyázni. Sok szerencsét, remélem, te kedvesebb emberekkel találkozol.
2013. márc. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Persze, hogy vinném, hátha gyorsabban látnak el. Szomszéd barátnő senki nincs?
2013. márc. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha nem időpontra mész, akkor órákat is kell várni, a röntgennél újra, míg elkészül újra és utána amikor visszaviszed újra, ez elég sok idő egy 20 hónapos babának, inkább hívnék egy barátnőt, rokont, vagy egy szomszédot akivel jóban vagyok régóta.
2013. márc. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én fülészeten voltam így, nagyon kedvesek voltak. Amíg a doktornő vizsgált, az asszisztens fogta a lányom. Talán 10 hónapos lehetett.

Nem vettek előre - nem is vártam el.

A többi beteg is kedves volt, csak egy idős néni csodálkozott hogy miért törölgetem folyton a lányom kezeit, semmi baja nem lesz. Bár lehet, tényleg túlzásba vittem :-)

2013. márc. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Inkább nem. Esetleg ha totál nyugodt baba, és szépen elücsörög a babakocsiban akár 1-2 órát is. Szerintem várd meg a férjedet, mert ha mégsem olyan nyugodt a bébi, a fogfájás mellett még azzal is kínlódhatsz, hogy rohansz utána...
2013. márc. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Mar 1 evea kora ota nincs babakocsi, igy az kilove. Nem is turne meg, akkor semurte meg, mikor elindult..

Nogyogyaszaton voltam 1 honapja a lanyommal, de ott dr. Bunko kozolte, hogy a hatizsakot legkozelebb ne vigyem magammal. Nem volt a lanyommal problema, mert csendben elvolt bent es a folyoson is.

Amikor bementunk, az aszisztens foglalta le a lanyomat.


Na, oltozunk.. elmegyek. Aztan lesz, ami lesz!!!

2013. márc. 26. 16:06
 8/12 anonim ***** válasza:

Egy 20 hónapos azért már közel sem baba! Ezt az egyik válaszolónak.


Jól tetted, hogy elvitted magaddal, legalább új, izgalmas helyen lesz, egy kicsit más környezetet is megismer (gondolom nem jártok ott gyakran). Elég sok mindennel le lehet már foglalni, nincs gond a szoptatással sem stb.

2013. márc. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%
És ha röntgenezik, vadidegenekre bIzhatja, mert a gyereket nem engedik be.
2013. márc. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"legalább új, izgalmas helyen lesz"

Hàt az sztk fogászatnál nincs is izgalmasabb egy 20 hònaposnak...

2013. márc. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!