Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha a gyermeked nem a vér...

Ha a gyermeked nem a vér szerinti gyermeked, akkor mit tennél?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennél a vér szerinti gyermekedre?

Felkeresnéd valahogyan?


2013. febr. 26. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék rá, de ha már egyszer elhagytam, és most jó helyen van, szerető családban, akkor nem hiszem hogy megkeresném. Csak azért, hogy ne sérüljön. Már ha meg tudnám állni. Nagyon nehéz téma ez.
2013. febr. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem keresném fel!

Pár éve volt a tv-ben, hogy a kórházban elcseréltem 2 fiút, és olyan 5-6 évesen cserélték őket vissza!


A két fiú mikor vissza került a vér szerinti családba, akkor lehetett látni, hogy mindd a kettő kiköpött a testvére!


Énnem cserélném vissza a lányom, úgy szeretem ahogy van, ha az enyém, ha nem!

2013. febr. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

És, ha nem tehetnél arról, hogy elhagytad?!

Mert elcserélték a kórházban?!!

2013. febr. 26. 14:06
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugy érted össze cseréltek gyerekeket? Nem. Nem keresnem. Nem a dnse miatt szeretem, hanem önmaga miatt.
2013. febr. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én megkeresném a családot és mivel nálam lenne asz övék én szerintem ők is akarnák látni a saját gyereküket! Az attól függ,hogy mennyi idős,hogy visszacserélnénk e őket! De szerintem nem csak tartanánk a kapcsolatot és találkozgatnánk úgy,hogy a gyerekeknek csak idősebb korban mondanánk meg mi történt!
2013. febr. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, max távolról keresném. A szüleivel nem akarnék beszélni, félnék, hogy vissza akarják cserélni.

Mondjuk ez a korától is függ, de ha ránézek a 8 hónaposomra, vagy a 6 évesemre, egyiket sem engedném el.

2013. febr. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!