Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek 22-23 évesen...

Szerintetek 22-23 évesen korai még szülni?

Figyelt kérdés

Párom 28 éves és szeretne babát.Én szülök neki ha leraktam a szakmámat 1,5 év múlva,ha leszakad az anyjáról és külön életet kezdünk.De félek attól,hogy elcseszem az életemet,a szépségemet és a fiatalságomat.Mi a véleményetek?

A kapcsolatunk sem 100%-os.


2013. márc. 25. 14:14
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Ezt én is tudom,hogy dolgozni kellene a szakmai gyakorlat miatt.Mindegy ez csak egy kósza gondolat volt,még sok víz lefolyik a Dunán 2 év alatt. Köszi a válaszokat
2013. márc. 25. 14:28
 12/19 anonim ***** válasza:
szerintem old meg hogy minnél hamarabb kiszeresse belőle. nem lennél boldog a párkapcsolatban, és nem csak azért mert ő gyereket akar te meg még nem
2013. márc. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Utolsó én is ugyan ezen a véleményen vagyok!
2013. márc. 25. 14:36
 14/19 zabmester ***** válasza:
A koroddal a világon semmi gond nincs, ellenben szinte minden más körülménnyel igen. Te is látod, hogy így nincs értelme gyereket vállalni, nem is akarod igazán, meg a feltételek sem adottak hozzá, és a kapcsolatotok sem áll túl biztos lábakon. Én úgy látom, hogy a korodat, mint külső körülményt akartad volna felhozni érvként a gyerekvállalás ellen, de voltaképpen nem azzal van itt a gond.
2013. márc. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Igazad van kedves utolsó.Féltem a fiatalságomat úgy,hogy még boldog sem vagyok igazán.Jobb életet szeretnék....
2013. márc. 25. 15:03
 16/19 anonim ***** válasza:
Én is 22 leszek, de még biztosan nem szülnék, szerintem bőven ráérek még, meg is kell alapozni annak a gyereknek az életét. Amúgy meg a leírásod alapján, ha a te helyedben lennék, ebbe a kapcsolatba sem szülnék így.
2013. márc. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Én májusban leszek 23 és van egy 4 hónapos kislányom.Előtte majdnem 3 évet dolgoztam a párom is szintén dolgozik.Nem fogom megbánni soha de soha,hogy így döntöttünk.6 éve vagyunk együtt.Nem érdekel az,hogy lett pár csíkom és felszedtem pár kg.Ránézek a lányomra és mindent feletet velem.

Agy 4 hónapos kislány anyukája.:)

2013. márc. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem a kor dönti el mikor van itt az ideje szülni,én nem akartam csak 24-25 évesen,védekeztünk is mégis terhes lettem 20 évesen.Ha úgy fogod fel,hogy elcseszed a szépséged az életed és a fiatalságod,nem értem miért fordult meg a fejedben.Egyiket sem cseszed el,ha nem akarod elcseszni,ezt úgy,mondom hogy 23 éves vagyok,van egy 2 éves fiam,nem sokára diplomám,dolgozom,igényes,csinos,vagyok igényes,vékony 17nek szoktak nézni,szoktam járni szórakozni,vannak terveim,álmaim,barátnőim.Akkor nem vagy kész a gyerekre ha így állsz hozzá,bevallom nekem is korai volt,de sosem gondolkoztam így ,mint te, ez volt az egyetlen jó megoldás,és miközben az anyja vagyok érek meg a feladatra.Ha nem jó a kapcsolat akkor miért gondolkoztok gyereken?
2013. márc. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ha nem 100 %-os a kapcsolat,akkor halaszd el a dolgot!!

Azt javaslom,hogy várjatok míg külön nem költöztök az anyukájától,mert ha magatok lesztek,akkor derül ki,mennyire is "önálló". Más az ember,ha még a szülővel él,és más,ha saját élete van!


Egyébként nem korai 22-23 évesen szülni. Én 20 évesen szültem az elsőt.

A szépség múlandó :-) Génektől függ,hogy a szülés után milyen leszel. Nekem rossz génjeim vannak,de a kapcsolatom 100%,így nem érdekel a kötényhas :-)

2013. márc. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!