Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Hány éves korban...

Anyukák! Hány éves korban tesztek/tettetek tv-t a gyereketek szobájába?

Figyelt kérdés
Vagy nem is tesztek soha??
2013. márc. 22. 22:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Nem tennék soha, mint ahogy a saját hálószobánkba sem.
2013. márc. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
Első véleményét osztom.
2013. márc. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%
Nálunk 1 db TV van, nincsen külön-külön a szobákban.
2013. márc. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem próbálkozz a "kisgyermekek" kategóriában ezzel a kérdéssel.

Itt a 90% babás anyuka, akik - nyilván - nem tesznek tévét a babaszobába :)

2013. márc. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Az en lányom 8 évesen kapott.
2013. márc. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
A legnagyobb fiam 6 éves, nincs tv-je. Jó darabig nem is lesz, még eszembe sem jutott. 1 tv-nk van, az is a nappaliban, ott tudja nézni, ha nagyon akarja. De azt sem szeretem...
2013. márc. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%

6 éves a nagyobbik fiam, de eszem ágában sincs tv-t tenni a gyerekszobába, szerintem tök felesleges dolog.

A gyerekszoba a szabad, kreatív játékra és a pihenésre való, amihez nem kell tévé, sőt csak akadályozná ezeket.

Nem vagyok elvakult tv ellenes, nézik a gyerekeim, de csak a nappaliban és nem megy folyamatosan. Engem idegesít, ha háttérzajként megy, úgyhogy azonnal kikapcsolom, ha már senki sem nézi.

A hálóban is van 1 tévé, de hétköznap be sem kapcsolom, úgysincs értelme, mert szinte csak agymosós műsorok mennek...


Most úgy gondolom, hogy majd kamaszkorban kapnak saját tévét a gyerekek, amikor már szükségük van az elkülönülésre.

2013. márc. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%
Nálunk 6 éves a nagyobbik, és neki van tv a szobájában. Viszont dekóder nincs, szóval nézni nem tudja. Kapott most karácsonyra PS-t és ezért lett tv-je is, mert ahhoz meg ugyebár kell. Bár le van szabályozva, hogy hétvégén játszhat csak rajta mindkét nap másfél órát. Sokszor azt is apával közösen. Eddig még nem volt belőle probléma, szerencsére nálunk nem nagy tv-nézők egyik sem. Szoktak persze néha mesét nézni, de a nappaliban.
2013. márc. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
27%
Komolyan lepontozni való, hogy a 6 éveseknek nincs tv-je? Gratulálok, mossátok csak az ovisaitok agyát...
2013. márc. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Valaki mindenkit lepontozott. Én azt írtam, hogy van tv-je, de csak playstation-özhet rajta szombat meg vasárnap másfél órát. Azt is lepontozták. Szerintem vannak néhányan, akiknek az az életük, hogy ide járnak lepontozgatni, tök mindegy mi a kérdés, vagy éppen a válasz rá. Nem érdemes a pontozáson idegeskedni, mert teljesen irreális képet mutat. :)
2013. márc. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!