Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg van ilyen? Vennél a...

Tényleg van ilyen? Vennél a gyerekednek?

Figyelt kérdés
[link]
2013. márc. 22. 15:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
Va. És vennék, ha nem ítélném el alapból a Barbie babákat.
2013. márc. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen, már régen is volt. A gyermekkori barátnőmnek volt ilyen, de úgy nem nagyon érdekelt. Én olyat akartam aminek festeni lehet a haját, ő meg olyat ami terhes. Nem nagy szám.
2013. márc. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Miért ítéled el a Barbi babákat?:)
2013. márc. 22. 15:53
 4/11 Jégtánc ***** válasza:
100%
Biztosan van, de nem vennék,nem veszek ilyet.
2013. márc. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
Már gyerekkoromban is volt terhesbarbie. Ha egyszer oda jutok, hogy a kisgyerekem ilyet akar, miért ne? Inkább ezt, mint a tabletet.
2013. márc. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert a Barbie baba túl tökéletes, túl mű. Amivel- hangsúlyozom- SZERINTEM azt mutatja, hogy csak így kerek a világ.


Lehet hülyeség, de szerintem amikor mindenhonnan ez folyik, mindenki mindenhol vékony, széles csípő stb, nem kéne már gyerekkorban ezt táplálni a kislányokba...


Nekem volt, de már akkor sem szerettem (bár akkor csak szimplán, nem volt különösebb oka). Sokkal jobban kedvelm az olyan babákat, amiket mondjuk pelenkázni kell, öltöztetni. Ezeket aranyosnak tartom.

2013. márc. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
De persze, ha a lányom szeretne majd, akkor kaphat...
2013. márc. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Már 20 évvel ezelőtt is lehetett ilyet kapni. Oviban volt ilyen babája valakinek, vagy az oviban volt, már nem emlékszem, de én odáig voltam érte :-D Ha szeretne majd ilyet a gyerekem, akkor természetesen megkapja. Nincs ebben semmi, sokkal jobb, mint pl a monster babák mondjuk...
2013. márc. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%
Na ilyenkor örülök igazán, hogy fiam van. :D
2013. márc. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nekem volt és nagyon szerettem,szerintem ezerszer jobb,mint a ma divatos baromságok
2013. márc. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!