Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Veszel (vennél) fagyit ilyenko...

Veszel (vennél) fagyit ilyenkor a gyerekednek?

Figyelt kérdés
A férjem teljesen ki van akadva, mert apu tegnap vett a lányomnak 1 gombóc fagyit.
2010. nov. 17. 11:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, néha szokott kapni :) Szerintem 1 gombóc fagyitól nem lesz semmi baja. Főleg, hogy nyalja, tehát a torkának se lesz baja...
2010. nov. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
Nem vennék neki, pedig biztos örülne:).De egy gombóc fagyitól semmi baja nem lesz amúgy.
2010. nov. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%

Vennék, illetve vasárnap késő délután vettünk is 1 gombócot, 20 hós a lányom.

Mond meg a férjednek, hohy tegnap 16 fok volt, nem tél.


Komolyan nem értem egyeseket, ha novemnómberben 18-20 fok van (hétfőn is ennyi volt), akkor miért kell úgy tenni, mintha késő ősz és hideg lenne??

Elég csak a játszótéren körülnézni, szegéyn gyrekeke böltöztetve, minta sarkkutatók lennének:-((((

2010. nov. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már nem jut eszembe a fagyizás, mint program a gyerekekkel, bár még felénk is árulja a mozgó-fagyis:)

De nem hiszem, hogy baja lesz egy gombóctól.

2010. nov. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én vennék de mondogatnám neki hogy lassan egye attól nem lesz beteg!
2010. nov. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Én ősszel már nem veszek neki, tehát most sem vennék. Számomra a fagyi nyári dolog, amit rövidnaciban, pólóban és papucsban eszem, tudom, hülyeség, pedig imádom amúgy :)


A beöltöztetést én sem értem. Látom, hogy a rendes télikabátot hordják a gyerekek és bélelt gatyában vannak, de nem ritka a harisnya sem. Mit fognak felvenni a 0 fokban és a mínuszokban?????

2010. nov. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ki sem viszik 0 fokban, meg nem fázzon.
2010. nov. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
51%

Én nem fogok neki adni ilyenkor már fagyit/jégkrémet.

Engem így neveltek fel. Nálunk a fagyi "nyári csemege" volt. Valahogy ez meg is maradt, és a mai napig nem eszek ősztől tavasz végéig jégkrémet...

De nem akadnék ki, mint a férjed, ha ilyenkor kapna a fiam egy kis jégkrémet valamelyik nagyitól.

2010. nov. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mi is ettünk pár napja, igaz az árkádban... Kisfiam 2,5 éves és most először evett meg egy egész gombócot, tölcsérből, egyedül... nagyon ügyi volt. Eddig inkább maszatolt csak vele, több volt a ruháján, mint amennyit megevett.:) A pasik is képesek a legnagyobb hidegben jó hideg sört inni, mmégsem akad ki rajta senki:))) Szóval én vettem és vennék is a kisfiamnak, ha szeretné. Természetesen az extrém helyzeteket leszámítva... kemény mínuszok, jeges szél, fél méteres hó stb.
2010. nov. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ja, bevásárlóközpontban én is vennék, ez eszembe sem jutott. Látszik, hogy nem plázázunk :)
2010. nov. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!