Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Adnátok egy testvér nevét a...

Adnátok egy testvér nevét a gyereketeknek?

Figyelt kérdés

A párommal sokat beszélgettünk már a baba nevekről és összesen 2 fiúnév tetszik. Az első egyértelmű, de ha a második gyerekünk is fiú lenne, akkor nagy bajban lennénk.


Ez a név az Ádám, ami mindkettőnknek nagyon tetszik, viszont a párom féltestvérét is így hívják, ráadásul a vezetéknév is ugyanaz lenne. Ti adnátok így is ezt a nevet, vagy szerintetek kizáró ok? Esetleg illik megkérdezni az öccsét, hogy nem zavarja-e a dolog (15 éves)?


2013. márc. 17. 05:54
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)


Nagyon jó a kapcsolat az öcsiékkel (hármasikrek és a párom is segített körülöttük anno:), viszont még olyan gyerek Ádikánk, hogy nem hiszem, hogy ennyire előre gondolkodna még, hogy ha majd egyszer neki gyereke lesz....:) Azért mindenképpen megkérdezzük majd szerintem, bár ki tudja, hogy mikor jön el ez a szituáció, vagy, hogy lesz-e egyáltalán 2 fiúnk, csak sokszor eszembe jut ez a "probléma". Azért jöhetnek még válaszok, mert kíváncsi vagyok, hogy másoknál ez mennyire okoz(ott) problémát!:)

2013. márc. 17. 10:20
 12/13 anonim ***** válasza:
En nem adnám a párom occsének a nevét. Azéert sem amit a párod mondott,egyetértek vele. ez ugrott be rogton ,hogy azt hinnem a parod occse az apuka :)
2013. márc. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Mi adtuk, de a pàrom testvère sajnos màr nem èl( autòbalesetben halt meg mikor 6 hònapos terhes voltam), pàpom ezèrt is szerette volna ezt a nevet adni a fiànak.

Fèrjem olasz az occsèt Manuel-nek hìvtàk nem nagyon tetszett a nèv, de vègul màsodik nèvkènt kapta, ìgy lett Laconi Bàlint Manuel.

2013. márc. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!