Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhes a lanyom . Mit tegyek?

Terhes a lanyom . Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szoval van egy 22eves lanyom, aki ket eve osszejott egy roma sraccal -ez nemis akkora gond inkabb az ,h nemnormalis a srac...volt elvonon ,drogozott-es szerintem ez kihatott az agyara,eleg erdekes egy ember. csondes,beszelgetni nemlehet vele ,lanyom is sokszor panaszkodik ra ez miatt.mikor egy ,ket honapja egyutt jart a lanyommal ,kidobtak ot otthonrol ,a sracnak nemvolt hova mennie ,es a lanyom odakonyorogte, par hetrol volt szo ,amig nemtalal alberletet,mivel dolgozozott megengedtuk neki.igen am ,nemis volt nalunk par hetnel tobet...egyik nap mentem haza a munkabol a lanyom szobaja tiszta ures..se butorok se semmi, sehol senki...hivom a lanyom ,hat elkoltoztek egy egyszobas lakasba,SZO NELKUL.

nincsenek jo anyagi helyzetbe ,egyik naprol a masikra elnek ,en sajnos anyagilag nemtudom oket tamogatni ,eleg magunkat is fentartani, nemtartozunk a gazdagok koze sajnos,sot meg kozep osztalynak sem mondanam magunkat... lanyom nemdolgozik...nemis akart

mikor szoktam menni hozzajuk sokszor nemvolt mit enniuk ,a szivem szakadt meg...:( olyat is lattam h a peneszes -nem nemes peneszes sajtot eszik. az egy hetes hust- szoval alapveto dolgokra nincs penzuk, mint pl az elelmiszer...

ennek ellenere terhes lett a lanyom ,TERVEZETT BABA .hogyan lehetnek ennyire felelotlenek h egy kisbabat is valalnak ,mikor nekik sincs penzuk semmire?...tenyleg miota egyutt laknak egy darab ruhat nemtudtak venni maguknak semmit...nemtulzok...a szivem szakad meg a kisbaba miatt ? mit fog o enni ,majd o is romlott sajtot ???? ja lanyom iskola ota nemdolgozott,ugyh sok tamogatasra nemszamithat az allamtol sem...en pedig nemtudok segiteni ,visszakoltozni nemakarnak semmi keppen sem ,es egyepkent mi sem tudnank eltartani egy gyereket...irjatok valami biztatot ? mi lessz most ? teljessen elvagyok keseredve ,akartam en unokat de nem igy....:(


2013. márc. 13. 13:52
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Egyebkent a lanyom idegenforgalmi iskolat vegzett ,eretsegivel .18evesen eretsegi ,es utanna plussz 2ev a vendeglatoi isskolaba. szoval hulyenek nemhulye ,tudna mit kezdeni magaval ,egyszeruen a srac mellett nemlesz lehetosege...esze agaba sincs otthagyni ,elbolonditotta rendessen .

rolunk pedig annyit h van hol laknunk ,mindennap van mit ennunk,alapveto dolgaink megvannak ,tiszta ruhak ,tisztalkodunk stb...de felretenni nemtudunk ,nincs egy feles forintunk sem,kedves utolso aszthiszem nemvolt mindig ilyen rossz a helyzet mint most.szoval nemertek egyet azzal h nekem sem kellett volna gyereket valalnom...azzal viszont igen h a lanyomnak nemkelett volna...enis attol felek h majd ilyen tipikus roma csalad lesznek...akiknek meg tiszta ruhaja sincs...

2013. márc. 13. 21:14
 12/14 anonim ***** válasza:

menj el a helyi védőnőhöz, a családsegítőhöz. és kérj segítséget. Hátha tudnak valamit mondani.

Legalább képben lesznek, és odafigyelnek rájuk.

2013. márc. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Tudom, népszerűtlen leszek, meg a %-om is le fog romlani, de az én lányom 14 éves, és már jópárszor beszéltem vele arról, hogy milyen elképzelései legyenek egy fiúról. Ne legyen kínai, roma, görög, török, néger.... mert nem más a kultúrájuk, stb...

Én megőrülnék a helyedben egy roma unokától, de elfogadnám mindenképp, csak nagyon sajnálnám miatta. Látom, hogy amelyik normális, az sem tud a többi miatt rendesen boldogulni. Milyen jövő vár rá félvéren? Szerintem sokkal többet kell majd letennie az asztalra, ha valamire akar jutni, mint egy nem romának.

Bár a lányod, sem éppen a jutni akarok valamire pályát választotta. És mégis a szülők lesznek a példaképek...lehet elindult a tengünk-lengünk csapat karrierje.

Nagyon sajnállak e miatt.

A lányod még nem érett, és nem felelősség teljes döntést hozott, hanem érzelmit, vagy befolyásolták, hogy ez milyen jó ötlet a családi pótlék miatt, ezt ismerjük roma oldalról. Az abortusszal ki lehetne mászni a slamasztikából. Ha a gyereket megtartja, akkor a drogos srác nélkül kellene folytatni a pályát. És felfogni a felelősségét a gyereknevelésnek. Egy másik kisember jövője van a kezében, amit nem szúrhat el.

2013. márc. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi történt azóta veletek?
2014. febr. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!