Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhes a lanyom . Mit tegyek?

Terhes a lanyom . Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szoval van egy 22eves lanyom, aki ket eve osszejott egy roma sraccal -ez nemis akkora gond inkabb az ,h nemnormalis a srac...volt elvonon ,drogozott-es szerintem ez kihatott az agyara,eleg erdekes egy ember. csondes,beszelgetni nemlehet vele ,lanyom is sokszor panaszkodik ra ez miatt.mikor egy ,ket honapja egyutt jart a lanyommal ,kidobtak ot otthonrol ,a sracnak nemvolt hova mennie ,es a lanyom odakonyorogte, par hetrol volt szo ,amig nemtalal alberletet,mivel dolgozozott megengedtuk neki.igen am ,nemis volt nalunk par hetnel tobet...egyik nap mentem haza a munkabol a lanyom szobaja tiszta ures..se butorok se semmi, sehol senki...hivom a lanyom ,hat elkoltoztek egy egyszobas lakasba,SZO NELKUL.

nincsenek jo anyagi helyzetbe ,egyik naprol a masikra elnek ,en sajnos anyagilag nemtudom oket tamogatni ,eleg magunkat is fentartani, nemtartozunk a gazdagok koze sajnos,sot meg kozep osztalynak sem mondanam magunkat... lanyom nemdolgozik...nemis akart

mikor szoktam menni hozzajuk sokszor nemvolt mit enniuk ,a szivem szakadt meg...:( olyat is lattam h a peneszes -nem nemes peneszes sajtot eszik. az egy hetes hust- szoval alapveto dolgokra nincs penzuk, mint pl az elelmiszer...

ennek ellenere terhes lett a lanyom ,TERVEZETT BABA .hogyan lehetnek ennyire felelotlenek h egy kisbabat is valalnak ,mikor nekik sincs penzuk semmire?...tenyleg miota egyutt laknak egy darab ruhat nemtudtak venni maguknak semmit...nemtulzok...a szivem szakad meg a kisbaba miatt ? mit fog o enni ,majd o is romlott sajtot ???? ja lanyom iskola ota nemdolgozott,ugyh sok tamogatasra nemszamithat az allamtol sem...en pedig nemtudok segiteni ,visszakoltozni nemakarnak semmi keppen sem ,es egyepkent mi sem tudnank eltartani egy gyereket...irjatok valami biztatot ? mi lessz most ? teljessen elvagyok keseredve ,akartam en unokat de nem igy....:(


2013. márc. 13. 13:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát nagyon sajnállak téged is, meg a babát is.Próbáld meg győzködni, hogy milyen sorsa lesz a kicsinek, bár abortusz párti sem vagyok, de hát ha minden kötél szakad... De szerintem ha tervezték sokat nem tehetsz.
2013. márc. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudsz mit tenni. A lányod felnőtt a saját életéről ő dönt. Neked csak azt kell eldöntened, hogy mellettük leszel-e vagy sem. Segíted-e őket vagy sem? Ha akarod támogatod, ha akarod nem ez a te döntésed. Viszont a gyerek meg az övék. Lehet, hogy felelőtlenek, de akkor is felnőttek, saját döntésekkel, saját élettel.
2013. márc. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
28%

Hogy sikerült ilyen lányt nevelni?

Csak azért kérdezem, hogy én hogy ne baltázzam el, mert neked úgy néz remekül sikerült elrontanod a gyereknevelést.

Egyébként meg felnőtt nő.

2013. márc. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Gondolom a gyes és csp miatt vállaltak babát, nem gondoltak bele, hogy az édes kevés, ha gyerek is van.
2013. márc. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Azt nemirtam ,hogy akkor jott ossze a sraccal mikor kiallt iskolabol. Elott remek kapcsolatunk volt, tenyleg olyanok voltunk mint legjobb baratnok.azthiszem barki megirigyelte volna a kapcsolatunkat. oszinte volt es teljes mertekbe megbiztam benne.nemhiaba biztam a dontesebe parvalasztas kapcsan..nemkelett volna tamogatnom ,utolag tudom...

ez a munka ugy is...srac feltekeny volt mint a fele roma ,es nemnagyon tamogatta abba h dolgozzon.a lanyomnak meg persze kenyelmes otthon,nemlaktak nalam igy raparancsolni sem tudtam h keressen valamit,mert felnott ember igen.

ugyh kedves utolso maradjunk annyiba h rossz tarsasagba keveredett...

persze hogy tamogatni fogom ot,de nemtudom hogyan,mert mint irtam anyagilak mi sem tudjuk ...

2013. márc. 13. 14:23
 6/14 A kérdező kommentje:
Bocsi utolso elottire gondoltam...
2013. márc. 13. 14:23
 7/14 A kérdező kommentje:
hat ezaz egy kisbabanak rengeteg minden kell mielott megszuletik ,hat meg azutan miutan mar megszuletett...nemtudom hogyan gondoljak...
2013. márc. 13. 14:24
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha megszületik a baba, kérd a gyámságát. Mindenkinek így lesz a legjobb.
2013. márc. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hiába kéri a gyámságát, ha ő sem tudja eltartani. Az első adandó alkalommal el fogja venni a babát a gyámhatóság.


Itt laknak Magyarországon? Mert akkor az egyetlen esélyük az, hogy kimennek külföldre, ott megkeres a srác annyi pénzt, hogy legalább megteremtsen egy minimális anyagi hátteret. A kiköltözéshez pedig vehetnek fel kölcsönt.

2013. márc. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megbántani, de a lányod jó úton halad, hogy majd a híradóban mutogassa magát, miszerint 20 gyerekes anya, és szinte éheznek. Csak a gyerekeket sajnálom ilyen helyzetben, aki olyan hülye, hogy a mély szegénységbe szül, az megérdemli a sorsát. És a lányodról is ez a véleményem. Ha megvan az első gyerek, elég nehéz lesz kimászni ebből a körből. Szül még kettőt és fog annyit kapni az államtól, hogy ne dolgozzon egyik sem, és talán elvegetálni el tudnak majd.

Hogy Te mit csinálj? Semmit, mivel semmit sem tudsz. A véleményed elmondhatod, de erős a gyanúm, hogy falra hányt borsó lesz. Nem tudom elképzelni, hogy vannak ennyire sötét, hülye emberek a világon, hogy minden nélkül (se szakma, se pénz, se semmi), szülnek gyereket úgy, hogy még maguknak sem jut. Komolyan mondom felháborít az ilyen :( Mi lesz abból a gyerekből? Koldus? Vagy éhen fog halni???

2013. márc. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!