Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik nem akarnak babát. Hogy...

Akik nem akarnak babát. Hogy lehet elviselni, hogy egyes közösségi oldalon nap mint nap egyik ismerősöd, a gyereke képeit osztogatja?

Figyelt kérdés
Egy idő után már idegesítő de nem igaz, hogy az illető ezt nem látja be.
2013. márc. 11. 13:48
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Én is biztos idegesítenélek, ha az ismerősöd lennék. Ugyan nem naponta, de azért heti rendszerességgel teszek fel képeket a facebookra a gyerekemről. Persze sokkal több kép készül róla, igyekszem szelektálni, és csak a legjobban sikerülteket megosztani. Párom szülei elég messze laknak, ritkán látják az unokájukat, és örülnek (szerintem el is várják), hogy ennyi képet láthatnak a gyerekről.

Ha valakinek nem tetszik, hát ne nézze, nagyon egyszerű letiltani valakit az üzenőfalról úgy, hogy az illető nem is látja, hogy le lett tiltva. Én is megtettem már azokkal, akiknek idegesítettek a posztjai, pl állandóan elég agresszív hangnemben politizál. Jöhettem volna ide is felháborodni, hogy milyen ez már, de úgy gondoltam egyszerűbb letiltani :)

2013. márc. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor a következőt csinálom: felmegyek az ismerős oldalára, a borítókép alatt van egy "ismerősök" gomb, ráviszem a kurzort, ekkor lenyílik és kiveszem a pipát a "mutatás a hírekben" elől. És kész is!:)


Nekem van egy kutyám, gyerekem még nincs, de nagyon szeretnék, tehát imádom nézegetni a babás képeket. Viszont nekem is van egy ismerősöm, aki napi szinten 5-10 képet felrakott és már én sem bírtam.:/ Sőt szelektáltam azon ismerőseimet is, akik a menhelyes kutyákat osztották meg olyan mennyiségben, hogy nem láttam a posztjaiktól a többi ismerősömét. Van ilyen, de szerencsére a fent említett módszerrel könnyen tudok szelektálni!;)


Egyébként én is nagyon sajnálom a menhelyi és eltűnt kutyákat, de egyrészt tudom, hogy idegesítő tud lenni, amikor mást sem lát az ember, másrészt abban a mennyiségben nem is lehet megjegyezni a kutyákat, hogy esetleg megjegyezze az ember, ha véletlenül látja, akkor felismerje! Ezért én létrehoztam egy csoportot, ahol a városomban lévő kutyásokat összegyűjtöttem és ott osztom meg a városban eltűnt kutyák képét. Így meg is próbáltam segíteni és nem is zavartam másokat!:)

2013. márc. 12. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy lehet elviselni, de vannak olyanok, akik kíváncsiak más gyerekére. Az én szüleimnek nincs hozzáférése közösségi oldalakhoz, de ha én belépek, meg akarják X.Y. gyerekét, mert régen látták/ nem is látták/ csak így láthatják... Ha valaki meg akarja mutatni és van aki meg akarja nézni, akkor annak kell tenni, aki nem akarja látni...
2013. márc. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!