Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A parommal szeretnenk babat...

A parommal szeretnenk babat de o azt mondja, hogy a probalkozasokkal varjunk meg kb 2 honapot, mikor ra kerdeztem mert pont 2 honapot azt valaszolta szeretne magat felkesziteni az apasagra! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Na de szerintem nekem kellene jobban felkeszulni a kis joveveny befogadasara stb.. , szerintetek nem lenne eleg ido neki a 9 honap varakozas a felkeszulesre! En rokton neki fognek a babaprojektenek de nem akarom ot se nagyon surgetni!!
2008. jún. 9. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem a 9 hónapnak elégnek kellene lenni :) Meg amúgy sem biztos,hogy egyből összejön. Lehet,hogy még hónapokig nem esel teherbe. Addig is készülhet lelkiekben,mert azért egy férfinak is kell idő,hogy megszokja a gondolatot,hogy apa lesz.

Szerintem egy nő hamarabb átérzi és felkészül,hisz ott nő bennünk a kis manó és már ott is figyelünk rá és próbáljuk óvni, a férfinak meg 9 hónap után egyszerűen a kezébe adják a szülőszobán. Tehát 9 hónapig arra a pillanatra fel tud készülni véleményem szerint

2008. jún. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Egy ffinek ugyanúgy fel kell készülnie. Az ő élete is gyökeresen megváltozik. Ha úgy érzi, még nem kész, ne erőltesd. Tudom, hogy rossz, de várd ki, míg ő is igazán akarja. Akkor az igazi!
2008. jún. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

Az utolsó szóig egyetértek a második válasz írójával.

A babavárás úgy az igaz,ha mindketten ugyanannyira várjátok!

37 hetes kismami

2008. jún. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
34%

Igaz minden előttem szóló véleménye! :)

Egyébként meg a legtöbb pasi azt hiszi, hogyha nekifog gyereket gyártani, rögtön sikerülni is fog! Szegénykéknek ez a legnagyobb téveszméjük. :( Mi 2003-óta próbálkozunk (igaz ebből van két elveszített bébink is), de már azt mondja Ő nem képes rá. Nagyon nehéz dolog ez. Főleg az, hogy eltervezi, aztán mégsem úgy sül el a dolog.

Kívánok nektek és mindenkinek sok sikert és mihamarabb babásodást!

2008. jún. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
Nálunk is így volt, csak nem tom a te párod, hogy értette: lelkileg, vagy testileg akar felkészülni? Mert mi lelkileg már felvoltunk készülve, testileg meg úgy készültünk, hogy nyomattuk a vitaminokat, a párom nem ivott egy kortyot se, nem tivornyáztunk hajnalig, és önmegtartóztatás volt a fogamzásig. 1x próbálkoztunk, és elsőre összejött, olyan 2 erős csíkom volt, hogy szinte ahogy rápisiltem nem volt kétség, hogy sikerült. Úgy érzem a héten szülünk. Szóval ez a kérdés, hogy hogy értette, mert nem mindegy. Ha testileg akar felkészülni, még hálás is lehetsz, hogy milyen aranyembered van, ha lelkileg, akkor az gázos, mert nem biztos, hogy 2 hónap múlva készen fog állni, mert mindig lesz kifogás, miért ne fogjatok még bele. Szorítok, hogy tényleg csak az egészségetekre gondol, és ezért akar várni.
2008. jún. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem nincs ezzel semmi gond. Azt a két hónapot még ki lehet bírni, türelem. Én értem, hogy miért nem elég neki az a 9 hónap a felkészülésre. Akkor ő már egy apuka, még ha a baba a te pocakodban is van. Kell neki ez a két hónap, amíg még "van visszaút", még ha komolyan is gondolja. Ha nem akarod sürgetni, akkor várd ki azt a két hónapot, utána pedig kezdhetitek. Persze nem biztos, hogy elsőre sikerül, de az is lehet, hogy igen. Egy férfit nem szabad az ilyesmiben sürgetni, mert a végén úgy érezheti, hogy ő mint ember felesleges és csak le akarod csapolni a spermáját. Persze ez nem így van, de van, aki így érzi, mert állandóan nyaggatva van, pedig ha békén hagyták volna, akkor már rég fel lehetne készülve a dologra.
2008. jún. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!