Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mit esztek ma anyukák?...

Ti mit esztek ma anyukák? Nekem valahogy annyira nincs kedvem semmihez.

Figyelt kérdés
Tudom, sok ilyen kérdés van, de valahogy semmit nem kívánok úgy igazán. Szóval írjatok, hátha megtetszik valami. :) A Picitek is ugyanazt eszi?
2013. márc. 11. 11:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

A férjem és én tortillát eszünk. A lapot megvettem, sütök csirkemell csíkokat, teszünk bele zöldségeket, fokhagymás tejfölt és én sajtot is.

A kislányunk még csak 7 hónapos, Ő mást kap.

2013. márc. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Na, 1. ez nagyon jól hangzik például, erre nem is gondoltam még. :) Köszi a tippet!
2013. márc. 11. 11:09
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

4,5 és 3 évesek a gyerekeim, napközben oviban/bölcsiben vannak, így nálunk a közös vacsora a főttkajás étkezés.

Tegnapról maradt paradicsomos húsgombóc meg gulyásleves, ma azt esszük, bár a lányom nincs oda ezekért, neki lehet, hogy kisütök egy szelet rántott husit és eszik hozzá friss zöldséget meg kenyeret.

Holnap a fiam könyörgésére baconos-kukoricás carbonara spagettit csinálok, az is kitart két vacsorára.

Tervezek még a hétre gyümölcslevest, mert helyet kéne csinálnom a fagyasztóban, ugyanezért a közeljövőben lesz még rakott zöldbab vagy zöldbableves, sóba csirke (egy kiló sót öntök a tepsi aljára, ráteszek egy megpucolt csirkét és ropogósra sütöm, mi legjobban valami friss salátával szeretjük), túrógombócot is emlegeti a lányom egy ideje úgy hogy az is lesz valamikor. Van még egy csomó lecsóm is...


de én most, hogy itt a tavasz, egyfolytában zöldhagymát, retket, kaliforniai paprikát mindenféle színben, meg ilyesmiket ennék :)

2013. márc. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hmmm, carbonara, azt is imádom, na látjátok már megérte feltenni ezt a kérdést! :) Én is állandóan zöldséget-gyümölcsöt ennék, de kéne már valami rendes kaja is. :D
2013. márc. 11. 11:22
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk tojásleves van tegnapról, ami a fiaim egyik kedvence :), ill. sült csirkecomb párolt édesburgonyával és vitaminsalátával (reszelt nyers cékla-alma-sárgarépa citromlével).

Van itthon cukkini és csirkemell, amiből vagy főzelék és szezámmagos rántott husi vagy cukkinis csirke lesz, még nem döntöttem el.

2013. márc. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Van még egy adag rakott krumpli, valószínű azt fog ebédelni 1 éves fiam. Maradt még húsleves, túróstészta, tökfőzelék. Apa este ér haza, akkor mindenki azt eszik, amit akar.
2013. márc. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Tegnapról van raguleves és rizseshús, ma rakott krumpli van.
2013. márc. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Kemencés lángost csinálok. Pizza tészta, tejföl hagyma kolbász szalonna és én teszek rá kis sajtot is.

A kisfiam 7 hónapos spenótot fog enni.

2013. márc. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Jégtánc ***** válasza:
100%
Tegnapról maradt borsófőzelék és fasírt .Azt esszük mindannyian.
2013. márc. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
4 éves kislányom ma itthon van mert beteg lett. Magamnak kb semmit nem főztem volna (19 hetes vagyok és még mindig hadilábon állok a szagokkal), de miatta pároltam hosszúkás zöldbabot (az a kedvence), mellé meg sütöttem ki halrudakat, mindezt majonézzel. Végül mindketten jól belaktunk.
2013. márc. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!