Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Titeket is hívogat a felicitas...

Titeket is hívogat a felicitas? Valahogy le lehet mondani?

Figyelt kérdés
Már bánom, hogy a kis csomagnál amit a kórházban kaptunk, megadtam az adataim, lehet ezt valahogy töröltetni?

2013. febr. 19. 14:25
 1/9 anonim ***** válasza:
amikor újra hívnak mondd hogy többet ne hívjanak, ennyi!!
2013. febr. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
egyszerűen mondd meg ,hogy nem akarsz semmit, hagyjanak békén, én valamelyik életbiztosítás kötő céggel voltam így , én is elfogadtam a kórházban a csomagot, aztán bejelentkeztek, hogy eljönnek beszélgetni.Hát mondtam, hogy ne jöjjön.
2013. febr. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
na ezért nem a valós számomat adtam meg
2013. febr. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A felicitas milyen számról hív? Engem hívogat egy 20-as szám, ki tudja ki az...
2013. febr. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igazad van, erről lecsúsztam :(


De úgy idegesít, komolyan. Teljesen különböző dolgokkal keresnek meg és mindig valami erőszakos ügynök. OK, értem, hogy ez a munkája, de mondom, hogy köszönöm, nem. Visszakérdez, hogy de miért nem. Mondom,hogy azért mert... Aztán kezdi elölről.

2013. febr. 19. 14:33
 6/9 A kérdező kommentje:

Privát számról természetesen :)


Úgyhogy ha kijelzi a számot, azok nem ők.

2013. febr. 19. 14:34
 7/9 anonim ***** válasza:

Soha ne vegyél fel ismeretlen számot!


Három gyerekem van, mindegyiknél a valós adataimat adtam meg, de soha nem hívogattak, nem kerestek meg szerencsére semmivel telefonon, csak később a könyvajánlatokkal, de az más, mert ha nem akarom megrendelni, mindjárt dobom a kukába az egész levelet.

2013. febr. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én kapok ingyen borotvát. Aztán lemondom a fenébe h ne küldjenek többet. Ennyi!
2013. febr. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
honnan kapsz ingyen borotvát?
2013. febr. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!