Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért mondják, hogy a családi...

Miért mondják, hogy a családi napközi majd megoldás lesz?

Figyelt kérdés

Felhívtam párat. 60-80 ezer forint. Nekünk erre nem lesz pénzünk havonta. Lehet, hogy vidéken van olcsóbb is, de nem vihetem a gyereket minden áldott nap az ország másik végébe és közben érjek be reggel 8-ra dolgozni.

Mért mondják, hogy a családi napközi megoldja a bölcsisek elhelyezését, akit nem vessznek fel? Vagy csak mi vagyunk olyanok, hogy nem tudunk 80000Ft-ot minden hónapban erre költeni?


2009. szept. 13. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mert hülyék. Én 78 ezret keresek.

Amúgy sincs annyi munkahely, a gyerekteleneknek se jut. csak nehogy normálisan nőjön a kis magyar, és jó nevelése legyen! Ezen akarnak spórolni, a gyermekeken. Sajnálják a pénzt az óvodákra. Nem marad annyi hazavinni úgy!

12 év múlva meg majd rendőröket vesznek fel, hogy a teenager bűnözést megfékezzék. Mire is költsön az ország, nehogy már a gyerekekre! Nem tetszik? Ne szülj! Kevesebb lesz a probléma(mármint e szerint az eszetlen elképzelés szerint) Mintah itt mindenki 3-400 ezret keresne havonta.

2009. szept. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Mert az államnak ez a megoldás jelenleg jóval olcsóbb,mint a bölcsis helyek növelése.Nekem már nincs bölcsis gyerekem,de felháborítónak tartom,h úgy ajánlgatják ezt a megoldást,mintha csak a szülők húzódoznának tőle,és nem kerülne 10x annyiba mint a bölcsi.Ráadásul azt is teljesen reálisnak tartják,h majd tömegével kezdenek ilyen csanákat nyitni az anyukák,mert milyen jó,lehet dolgozni a gyerek mellett.Hiába lehet ezt otthon csinálni,nem hiszem,h annyian vannak akik vállalni tudják-és merik-,mert nem mindegy milyen a lakás,és mégiscsak más gyerekére kell vigyázni,és felelősséget vállalni,szóval nem egyszerű.
2009. szept. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!