Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülők, ti mit tesztek ha a...

Szülők, ti mit tesztek ha a gyermeketek nem tanul?

Figyelt kérdés
Ha tudjátok,hogy jó esze van,de ő mégse jön erre rá,hogy az ő érdeke hogy tanuljon.Elmagyaráztam ezt neki már,volt hogy kikérdeztem(kisebb korában),volt hogy eltiltottam az edzést.Ti mit tesztek?
2013. febr. 24. 01:23
 1/7 anonim ***** válasza:

A jegyei gondolom hitványak. (?)


Ha a jegyei nem gázosak, akkor szerintem nem gáz, ha nem tanul, de feltételezem, nem véletlen írtad ki a kérdést.

2013. febr. 24. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen,a jegyein meglátszik,hogy másképp áll a tanuláshoz.
2013. febr. 24. 01:29
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Hány éves versenyzőről van szó?
2013. febr. 24. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%

Az edzés is iskola. Eltiltod az iskolától, mert nem tanul?


Szerintem mutass neki példát!


Te szeretsz tanulni?

Szoktál otthon olvasni?

Mikor baba és ovis és kisiskolás volt, sokat olvastatok, tanultatok együtt?


Esetleg amikor ovis volt, azt mesélted neki, hogy az iskola és a tanulás milyen nagyszerű dolog?

2013. febr. 24. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is gond volt a tanulással.Ha rosszak a jegyek akkor végképp nincs sikerélmény a gyermeknek és azt is hozzáfűzném a pedagógusoktól nagy mértékben függ mennyire tudja felkelteni az érdeklődését. A gyermekemet valahányszor magára kellett hagynom a szobájában tanulni (munka után:főzés,mosás,a másik gyerek házija) abban a pillanatban félretette a tanulnivalóját. Nagyon munkás:én tanultam meg az Ő iskolai anyagát és nem ültünk le házi feladatozni,hanem a játszótéren vagy bevásárlás és sétálás közben elmeséltem neki a tananyagot.Amit lehetett összeszedtem és videón megnézte.Gyermekem nem volt túlmozgásos de képtelen volt megülni egy helyben. Nem tudni a csemetéd hány éves,de hiába is magyarázod neki mennyire fontos a tanulás: Ő csak akkor fogja megérteni, ha tapasztalja.Nem várható el tőlük,hogy előre lássanak!
2013. febr. 24. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Keressetek megfelelő tanulási módszert. Tanulni is meg kell tanulni.

A húgom kártyázva tanult meg fejben számolni. Azóta matek versenyekre jár.

Motiváció: kösd a zsebpénzét a jegyeihez. Heti elszámolás.

Ötös száz ft, négyes ötven ft, hármas semmi, kettes -ötven, egyes -száz. Minden pénteken elszámolás.

2013. febr. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ülj le vele és tanuljatok együtt. Nekünk ez vált be.
2013. febr. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!