Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Olyan lányneveket szeretnék...

Olyan lányneveket szeretnék amiket nem lehet becézni. Melyek ilyenek?

Figyelt kérdés
2008. jún. 6. 19:01
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Persze hogy lehet, minden nevet lehet becézni, de én úgy értelmeztem a kérdést, hogy olyan neveket keresünk, amiknek nincs valami általános becézése, mint pl. a Richárdnak a Ricsi, vagy a Norbertnek a Norbi, vagy a Stefániának a Stefi.

Persze, hogy lehet becézni a Kittit is például, Kikinek, vagy Titinek, vagy ha nagyon megerőltetem magam, akkor midnen névre ki tudok találni valami kifacsarást, de vannak nevek, amiket kevésbé jut eszébe az embernek becézni. Pl. a fiamat Krisztiánnak hívják, és nem igazán akarja becézni senki, mármint nem a nevét becézzük. Van, aki megteszi (Krisz, Kiki), de ők vannak kevesebben (szerencsére). Viszont van egy ismerősöm, akinek a keresztneve Zsolt, de ha idegeneknek mutatkozik be, azok is rögtön Zsoltizzák.

2010. márc. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Géda, Zia, Mia, Lia, Ria, Lea...
2011. jan. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Amúgy ezek a hárombetűs nevek szerintem borzalmasak... :)
2011. jan. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim válasza:
Én nevem is Kyra!!!!:$$$$:DDDDD
2011. nov. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:
Amúgy a Laurát lehet becézni mert az osztálytársam Laura és Lauri-nak, Lau-nak Laurítának becézzük!
2012. szept. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!