Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Olyan lányneveket szeretnék...

Olyan lányneveket szeretnék amiket nem lehet becézni. Melyek ilyenek?

Figyelt kérdés
2008. jún. 6. 19:01
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Nos, azért mert nekem egyszerűen nem tetszik a nevek becézett formája. ENgem Erikának hívnak, és nem is hív senki másnak, csak Erikának, kicsi korom óta. Szerinted nem hangzik hülyén, ha valaki Henrikecske pl? Vagy Beácska, vagy Rékácska? Hát engem spec, kiráz a hideg. ÉS egyébként sem valami különleges úgymond fogyatékos névre gondoltam. Hanem egy sima egyszerű névre amit nem lehet becézni, mint pl a Réka. Nem hiszem, hogy ez olyan nagy baj lenne...
2008. jún. 10. 08:11
 22/35 anonim válasza:
100%
Szerintem nincs olyan név amit ne lehetne becézni, legfeljebb hülyén hangzik. Az Erikácska pl tényleg elég gáz, de egy Hanna vagy Bea szerintem van olyan jó mint az eredeti Johanna vagy Beáta. Ha jól értem direkt olyan nevet keresel ami hülyén fog hangzani becézve. Ha nem szűkíted ennyire le a kört a normális nevekre azt mondtam volna hívd turmixgépnek, azt senkinek nem fog eszébe jutni becézni, így viszont inkább azt javaslom fontold meg hogy olyan nevet keresel aminek el tudod fogadni a becézett formáját is, így megspórolhatsz egy agyvérzést pár év múlva amikor majd elkezdik Rékucinak szólítani a lányodat.
2008. jún. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
Rékuci :) Ez LOL... nah reménykedjünk h nem kapok agyvérzést,
2008. jún. 14. 23:42
 24/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy kisgyerek imádja, ha a szülei becézik. Elvégre gyerek, nem kell egyszerre felnőttként tekinteni rá. Én Ildikó vagyok, el nem tudnám képzelni, hogy Ildikónak hivjanak, egyszerüen rosszul vagyok, ha valaki ezt mondja nekem.
2009. ápr. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

Nem becézhető (legalábbis normálisan nem, max. kifacsartan -cskát odabiggyesztve :P) lánynevek: Helka, Gerda, Luca, Stella, Vanda, Lilla, Leila, Nelli.


Teljesen egyetértek a kérdezővel.

2009. aug. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
De a legszebb az Ézsiás Réka :)
2009. aug. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Látom már elég régi a kérdés, de látom sokan írták a Lucát, meg a Rékát. Nah, az én lányom Luca, akit Lulunak becézünk, az unokatestvére Réka, akit Rékunak hívunk. Minden nevet lehet becézni. Legfeljebb hülyén hangzik. Az egyik ismerősöm is olyan nevet keresett, amit nem lehet becézni, mégis Ő becézi a legjobban. Szóval érdekes dolgok ezek. A kérdezőnek annyit, hogy azért, amiért Téged büntettek a szüleid azzal, hogy Erikának neveztek, azért Te ne büntesd a gyerekedet azzal, hogy nem becézed.
2009. szept. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim válasza:
100%

Valaki írta a Noémit...azt Noncsiként biza becézik.....az én lányom Bernadett,aminek a Berni,Betti,Detti becézései nagyon tetszenek,anyósom megtalálta a legrosszabbat,Bernus,mondtam hogy ezt többet ki ne mondja!!!!Szóval ha valami nem tecc,azt kérd meg hogy ne használják!!!nekem Éva a nevem,de jobb szeretem ha Vicáznak!!!


végül mi lett a név???

2010. jan. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim válasza:

bocsánat nem kötekedni akarok :)

de én Noémi vagyok és számtalan becézése van kedvencem nomi van noni,noncsi,nonó,nonóka,nomike,mimi,noni stb.


Laurát is lehet Lajcsi.Lau , Léna:Lencsi Lena ,Luca:Lúú,Luci,Lucc barátnőim ezért tudom :)


nekem az alma név tetszik azt csak úgy lehet,h almi ...almácska de ez már idétlen:)

2010. jan. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim válasza:

Bocs hogy bele szólok de abből vagy 5-őt lehet becézni!(Vagy többet!)A Noémit is lehet!Engem is Noéminek hívnak!:)

Pl:Noncsi, Noni, Noémike stb....!!

Meg lehet becézni a Kittit is!

Ezek nem jók de mind1!

2010. márc. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!