Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Olyan lányneveket szeretnék...

Olyan lányneveket szeretnék amiket nem lehet becézni. Melyek ilyenek?

Figyelt kérdés
2008. jún. 6. 19:01
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
Például a Réka.Szerintem nem lehet becézni, vagy ha mégis, nagyon idétlenül hangzik.
2008. jún. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Köszi, Rékára nem is gondoltam:) Szééép:)
2008. jún. 6. 19:06
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Blanka, Mira, Helga
2008. jún. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
örülök, hogy segíthettem.Nekem is nagyon tetszik.Nekünk kisfiunk lesz, és Bence.
2008. jún. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim válasza:
A mi kislanyunk Kyra lesz.Ezt a nevet sem lehet becezni..
2008. jún. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Szép a Kyra is. "Ézsiás " vezetéknévhez kellene. Fiúnév ötleteket is várok:)
2008. jún. 6. 19:46
 7/35 anonim ***** válasza:
Fúúú! Szerintem az Ézsiás vezetéknévhez tuti a Réka! Mi is az alapján keresünk fiúnevet, hogy ne nagyon lehessen becézgetni... Nehéz! Ráadásul nem egyszerű a vezetéknevünk!
2008. jún. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:

www.babazo.hu

Az oldal alján találsz egy olyat, hogy babanévkereső.

Arra rámész, kiválasztod az alkalmazásoknál, hogy névadó, és beírod a vezetéknevet, és ahhoz illő keresztneveket fog kiadni.

2008. jún. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
MI is egy nem becézhető nevet kerestünk a kisfiunknak, így Kornél lett. Sosem becézzük, de mások sem teszik nagyon... (persze mindig lesz valaki, aki mégis erőltetni fogja!) :-)
2008. jún. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

Fanni, Bea, Réka, Ada, Adél, Alina, Ditta, Ella, Enid, Flóra, Glenda, Inez, Iringó, Ivonn, Johanna (bár ezt már hallottam Hancsikának becézni...), Kitti, Kendra, Kamilla, Kinga, Klió, Kíra (magyar nyelvterületen csak így lehet írni, nem úgy, hogy Kyra), Lea (volt ilyen nevű osztálytársam, nem becézte senki), Laura, Léna, Lia, Lola, Luca, Mara, Margó, Mia, Nadin, Noémi, Polli, Ráhel, Ria, Telma, Tina, Villő, Zóra, Zoé


Szerintem ezeket nem nagyon lehet becézni, de hidd el, mindig van olyan elvetemült, aki megpróbálja.

2008. jún. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!