Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van egy négy hónapos kisfiam....

Van egy négy hónapos kisfiam. Ha mostanábam teherbe esnék, és nem mennék vissza dolgozni, akkor a támogatások hogyan alakulnak a második gyermekem megszületése után?

Figyelt kérdés
Ugyanúgy kezdődik a TGYÁS, GYED, GYES vagy másként? Mi alapján számolják majd ki ezeket? Nyilván 2009-ben szülnék, ekkor a 2008-as évet veszik figyelembe? Nem baj, ha 2008-ban egy ledogozott napom sem lesz? Félek, hogy anyagilag nagyon gázos lesz ez így. Kérem segítsen valaki, hogy legalább hozzávetőleg lássam, hogy milyen pénzösszegből kell majd megélni.
2008. jún. 6. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ugyanugy kezdődik előlről és a szerződés szerinti béredet veszik alapul. Én ugyanigy voltam. Gyedbe szültem bele.Ugyanannyi tgyást és gyedet kaptam mint az elsővel.
2008. jún. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom ha gyedebn szülsz akkor ugyanannyi gyeddel mész tovább. De ha biztos akarsz lenni,kérdezz meg egy könyvelőt.
2008. jún. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!