Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti megtartanátok a babát, ha...

Ti megtartanátok a babát, ha az apuka biztos nem fog részt vállalni az egészben?

Figyelt kérdés

nem rólam van szó.nővéremről.

terhes lett egy 'kaland' után.de a srác nem akar tudomást venni róla.(már van egy gyereke-hasonló helyzet)

megy a vita a szűk családi körben,osztják az észt az öregek,hogy nem szabad megtartani.miért? (Ő megtartaná még így is)és én mellette állok ebben.

nem ő lenne az első egyedülálló anya.

mi a véleményetek erről?


2013. febr. 14. 15:58
1 2
 11/12 porcukormókus ***** válasza:

Nem tudom, hogy dontenek..

Ha abbol indulok ki, hogy milyen csonka csaladban felnoni, hat nem tul vidam. De ezt en akkor fel sem fogtam, csak joval kesobb, felnott fejjel. Sokminden kimaradt a gyerekkorombol, amik most hianyoznak. Rossz visszagondolni, hogy az en apamat nem erdekelte, hogy tanulok, vagy a neptancos fellepesek, amik nekem olyan fontosak voltak. Nem tudtam vele semmirol beszelgetni sem. De nem haragszom erte, o egyszeruen csak teljesen alkalmatlan volt a csaladi eletre. O mar eleteben is hatalmas urt tudott hagyni maga utan... :-S

Szoval ennel teljesebb gyerekkort kivannek a gyerekemnek..

Aztan az elet megiscsak ment tovabb, felnottem. Mostanra talaltam magamnak szereto ferjet, szuletett ket tokeletes gyerekem; szoval nincs tul sok okom a panaszra.. Arrol nem is beszelve, hogy az Anyukam mindig mellettem allt, eron felul probalt nekem megadni mindent, becsulettel felnevelt.

Talan megiscsak jo, hogy engedtek megszuletni... :)

2013. febr. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Megtartotta?
2017. ápr. 16. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!