Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti megtartanátok a babát, ha...

Ti megtartanátok a babát, ha az apuka biztos nem fog részt vállalni az egészben?

Figyelt kérdés

nem rólam van szó.nővéremről.

terhes lett egy 'kaland' után.de a srác nem akar tudomást venni róla.(már van egy gyereke-hasonló helyzet)

megy a vita a szűk családi körben,osztják az észt az öregek,hogy nem szabad megtartani.miért? (Ő megtartaná még így is)és én mellette állok ebben.

nem ő lenne az első egyedülálló anya.

mi a véleményetek erről?


2013. febr. 14. 15:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%

Hát nehéz kérdés számomra,mert én nem vagyok ilyen cipőben.

De ha meg van az anyagi háttér,ahhoz hogy fel tudjon nevelni egy gyermeket,akkor akadálya nincs.

Ha meg szeretné is megtartani...

Valóban nem ő lesz az első egyedülálló Anyuka,de tény,hogy egyedül sokkal nehezebb minden téren.

2013. febr. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Megtartanám. Gondolom a nővéred vállalja a felelősséget a tetteiért, ami nagyon becsülendő. Sok boldogságot kívánok neki.
2013. febr. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
Én nem vállalnám, semmiképpen nem szeretném a gyerekemet apa nélkül felnevelni, az neki lenne a legrosszabb. Meg anyagilag is nehéz lenne, arról nem is beszélve, hogy gyerekkel már nem fog olyan könnyen menni a pár találás. Persze mindenki maga tudja, de én nem tartom jó ötletnek.
2013. febr. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
26%
Nem tartanám meg. Hihetetlen, hogy másodszorra is elköveti ugyanazt az orbitális hülyeséget.
2013. febr. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%

Egyértelműen megtartanám :-)

Ha van pénze h eltartsa majd a babat, akkor szerintem nem kene elvetettni. Hid el ha megszületik, akkor az egész család a nővéred mellé fog állni. A dédi se tud elenállni egy mosolygós kisbabanak :-) senki nem fogja azt mondani h ide ne hozzd...

2013. febr. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
27%
Attól függ hány éves a tesód˙(20évesen inkább ne), mennyi a jövedelme, hol lakik,de ha minden rendben van akkor igen.
2013. febr. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
En is megtartanam.
2013. febr. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%
Nem tartanám meg. Egy gyereknek szükség van mindkét szülőjére. Anyukám meghalt, tudom milyen egy szülővel felnőni.
2013. febr. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ha az anyagiak rendben lennének akkor határozott igen !!!
2013. febr. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
24 éves,és már nem lakik itthon.
2013. febr. 14. 19:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!